ספאחיה: לא מבין למה ויתרנו

המאמן הצהוב היה מאוכזב מאוד בסיום ההפסד 80:84 לנהריה בגביע ואמר: אני פשוט לא מבין מה קרה לנו במחצית השנייה. בית הלחמי: אסור להסתפק בנצחונות כאלו. הלפרין: יש לנו יותר מדי עליות וירידות במשחק

יום ראשון 14 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
במכבי תל אביב היו מאוד מאוכזבים בסיום ההפסד 80:84 מול נהריה בגביע שהיווה הפסד שני רצוף לאחר האכזבה בבדאלונה.

נבאן ספאחיה: "הובלנו כבר ב-18 הפרש ואני לא מבין למה ויתרנו. אותו מאמן, אותם שחקנים ואותו משחק. פשוט אין לי הסבר לכך. זו קבוצה עם שני פנים והייתה לנו ירידה של מאתיים אחוז.

שיחקנו כדורסל טוב כמו בבדאלונה ואני פשוט לא מבין מה קרה לנו במחצית השנייה".

אריאל בית הלחמי: "אסור לנו להסתפק בכאלו ניצחונות. צר לי שוב על הדברים שעשינו בדקות הקריטיות. בחצי הראשון נראינו זוועה ולא שמרנו. במחצית השנייה היינו עם חמישייה הפוכה ומצאנו את ההרכב שעשה את ההגנה.

הגענו עד מרחק נגיעה, אבל למרות זאת אני חושב שאסור לנו להסתפק בניצחון שכזה.
זו קבוצה עם אופי טוב וחזרנו במשחקים רבים מפיגורים גדולים אבל זה לא הספיק לנו. בשביל לנצח את מכבי לא צריך רק כישרון. צריך גם קשיחות ומנטליות".

רביב לימונד: "אני מרגיש רגשות מעורבים. מצד אחד ניצחון יוקרתי ומצד שני תחושה של פספוס. אני מאמין שאם לא היינו מתפרקים בסיום המשחק בהיכל נוקיה הכול יכל להיות אחרת. מגיע לקהל ניצחון שכזה ואני שמח שהצלחנו לעשות זאת.

נקלענו השנה להרבה מצבים של פיגור ואני שמח שגם היום הצלחנו לא להישבר ב-18 הפרש ולאט לאט לקזז את היתרון ובסופו של דבר גם לנצח".

קצת קשה תוך כדי המשחק לנתח דברים. חבל שזה נגמר ככה ומזל שעלינו לחצי הגמר. מגיע כל הכבוד לנהריה".

יותם הלפרין: "אנחנו צריכים להמשיך להתאמן ולהיות טובים לאורך 40 דקות ולא רק לשלבים מסויימים . בשני המשחקים האחרונים לא הייתי טוב והמטרה שלי היא להיות יציב לאורך כל המשחק. 

ידעתי מה הלחץ במכבי שהגעתי. המטרה שלי היא להפוך את הלחץ הזה ללחץ חיובי, אבל לצערי יש לנו יותר מדי עליות וירידות במשחק. אני מאמין שלמרות הכול נלך רחוק העונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק