סיני וקשטן התנצלו בפני זיו

משה סיני שוחח עם יואב זיו והסביר את הסיבות לחילוף המבולבל שלו. קשטן ישוחח עם המגן הלילה. זיו יפתח בהרכב נגד שוויץ ברביעי

יום שני 12 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
יואב זיו חזר לחייך במהלך אימון הנבחרת לפני הצהריים באיצטדיון רמת-גן. האימון הוא לקראת הטיסה אחר הצהריים לבאזל, למשחק ביום רביעי נגד שוויץ, המשחק שינעל את משחקי מוקדמות מונדיאל 2010.

משה סיני שוחח עם יואב זיו וביקש ממנו לקבל את החילוף, מהלך שקורא במשחקי כדורסל. סיני הסביר לזיו את הסיבות להחלפתו וביקשו מהמגן לחזור לעצמו.

הלילה, בבאזל, אמור גם דרור קשטן לשוחח עם יואב זיו ולהסביר לו את הסיבות להחלפתו בדקה ה-30. זיו, שהיה במצב רח ירוד לחלוטין, טען כי כשהנבחרת הובילה 0:1 היה אפשר להמתין עם החילוף עד להפסקה.

בכל מקרה, יואב זיו מתוכנן להיות בהרכב ביום רביעי כמגן שמאלי במקומו של דדי בן-דיין, שנשאר בארץ בגלל צהובים.  מחר (שלישי) באימון המסכם והיחיד של נבחרת ישראל יתרגלו קשטן וסיני את ההרכב שבו יהיו מספר רב של שינויים.

 ישראל חייבת לנצח אם ברצונה לשמור על המקום השלישי ובמקביל לשמוע מאתונה על ההפתעה של אירופה, כשלוקסמבורג לא תפסיד למארחת יוון, בשביל לסיים במקום השני ולהגיע אל משחקי ההצלבה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק