שחר: אני מרגיש שהפסדנו

נשיא מכבי חיפה זעם בעקבות התקרית בין חאבייר דירסאו לחיים מגרשווילי. השופט תבריזי קיבל דיווח על התקרית והרחיק את הקשר. רוני לוי לא ראה אבל אמר: אני אטפל בזה. קטן: זה לא צריך להגיע לרמות האלה

יום שני 15 ינואר 2007
אשר גולדברג

מכבי חיפה אמנם חזרה לנצח 2:3 את הפועל ת"א, אך כולם בוודאי יזכרו את התקרית שאירעה בסיום המשחק.

מיד לאחר ספיגת השער השני של חיפה בבעיטה חופשית, האשים חאבייר דירסאו את חברו לקבוצה חיים מגרלשוילי, קילל אותו והלם בו מספר פעמים.

רק חבריו לקבוצה הצליחו להפריד בין הניצים כאשר דקל קינן מנע בכוח מדירסאו את המשך המהלומות. יניב קטן שהוחלף קודם לכן רץ למגרש בניסיון להרגיע את הרוחות. בכל מקרה, נראה שדירסאו יושעה ממכבי חיפה.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, התייחס הבוקר בגלי צה"ל לתקרית: "חזרתי הביתה וההרגשה היא שאמנם ניצחנו אבל כאילו הפסדנו. גם בגלל חילופי המהלומות וגם בגלל המחצית השנייה וכל מה שקרה בסיום שהיה מאוד צורם. השחקנים נמצאים במתח, היתה מחצית ראשונה נפלאה שלנו, זה לא צריך לקרות.  הערב אפגש עם רוני לוי ואז נחליט מה לעשות. צריך לזכור שפעם ראשונה שזה קורה במכבי חיפה ואתמול לא רציתי להתבטא כי הייתי חם ומרוגז".

שחר לא חסך בביקורת קשה על חיים מגרשווילי. שחר: "אומרים שלטנגו צריך שניים - גם לטנגו הזה. למרות שכל הזרקורים היו לכיוון אחד, אבל היו שם שניים ראיתי את הדחיפות ההדדיות לפני המכות. אצלי שחקנים לא יהיו מעורבים בקטטות. אם אנשים לא מבינים את המשמעות של דבר כזה צריכים להסביר".

איתן תבריזי סיפר בסיום המשחק כי לא ראה את התקרית בין השניים, אך קיבל דיווח מהקוון על כך ולכן החליט להרחיק את דירסאו.

לפני עזיבת השחקנים את איצטדיון קרית-אליעזר, נערכה סולחה בין שני השחקנים והשניים לחצו ידיים ובכך ניסו לשים את התקרית ביניהם מאחור.

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה אמר על התקרית: "לא ראיתי את התקרית. אם שחקנים נותנים מכות אחד לשני, זה לא מתאים. אני צריך לטפל בזה".

יניב קטן: "אני לא אוהב את הדברים האלה, אבל אני בטוח שרוני יטפל בזה כמו שצריך. זה לא צריך להגיע לרמות האלה. אנחנו בכל זאת קבוצה כמו שהיינו, יש משחקים שהיכולת לא טובה וצצות בעיות. יש קצת מתח ועברנו שבוע לא קל אחרי ההפסד לבני יהודה. אני מקווה שרוני יטפל בזה. כבר בחדר ההלבשה הם דיברו ביניהם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק