אני לא צולל ברחבה

דידייה דרוגבה התראיין למגזין "נוטס", והתייחס לכינוי שהדביקו לו אוהדי ליברפול, "הצוללן". החלוץ מחוף השנהב לא נשאר חייב: "אני לא רואה בעיה בזה ששורקים לי בוז"

יום שני 12 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
דידייה דרובה הוא ללא ספק אחד החלוצים היותר טובים היום בכדורגל העולמי. החלוץ מחוף השנהב נמצא בתקופה מצוינת מבחינתו, אם זה ביכולת הכיבוש או ביכולת הבישול, כפי שראינו במשחק האחרון של "הבלוז" מול ליברפול של בניטז.

החלוץ המחונן התראיין למגזין "נוטס", ותחילה התייחס לסיפור האהבה שלו עם המועדון:" אני חושב שהאוהדים של צ'לסי מעריכים את התרומה שלי לקבוצה, וזה הדבר החשוב ביותר מבחינתי".

החלוץ התייחס גם לכינוי שדבק בו, "הצוללן": "אני לא חושב שאני צולל ברחבה, חברי לקבוצה רואים בי מטרה ליד השער, כשהמטרה שלי היא ליישם זאת לשערים, דבר שהופך אותי למטרה אצל בלמי היריבה".

"כשאתה משחק בקצב מהיר, דרוש רק מגע קטן בכדי להוציא אותך משיווי משקל, ואני אחד שלא מפחד להקריב את הגוף שלי למען הקבוצה, אם זה בהגנה או בהתקפה".


אנצ'לוטי. מוציא מהשחקנים את הטוב ביותר.

החלוץ התייחס לסאגת המאמנים הרבים שהתחלפו בקדנצייה שלו בסטמפורד ברידג' (מורינו, גרנט, סקולארי וכעת אנצ'לוטי): "התחלפו הרבה מאמנים בשנים האחרונות כולל שיטות שונות , אני מודה שזה לא עשה לי הכי טוב".

"למרות זאת אני נהנה מאוד במועדון שאני כל כך אוהב. אם זה תלוי בי אני רוצה להישאר בצ'לסי עוד שנים רבות".

אחרי שהתייחס לכל השאלות, החלוץ החמיא למאמן הנוכחי שלו, קרלו אנצ'לוטי: "הוא טוב בשבילנו, הוא ליכד אותנו לחבורה אחת. הוא מאוד חכם ויודע טוב מה היא טקטיקה, הוא מוציא מאיתנו את הכישרון שטמון בנו".


"אנלקה אחד החלוצים הטובים בעולם"


לסיום דרוגבה גם החמיא לעמיתו לקבוצה, ניקולאס אנלקה: "הוא אחד החלוצים הטובים בעולם. אנו אומנם שונים בסגנון המשחק שלנו בגלל שאנו באזורים שונים במגרש, אך הוא עוזר לי לכבוש ולכן כיף לי לעזור לו".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק