מאמן לנבחרת? לא בקרוב

אבי לוזון החליט להשהות דת הליך בחירת מאמן חדש לנבחרת ישראל. בכיר בהתאחדות: "זה עלול לקחת יותר מחודש". אבי לוזון ל-"הארץ": "גם אלה שלחצו למנות את ברקוביץ', חזרו בהם"

יום ראשון 21 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

הליך בחירת מאמן חדש לנבחרת ישראל מסתבך. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, הבין כי יהיה לו קשה מאוד לעביר מינוә של מאמן זר בדרג בינוני שירוויח יותר מעשרה מיליון שקלים בשנה. אבי לוזון החל לבדוק אפשרויות אחרות, אם כי הוא עדיין מעדיף למנות מאמן זר.

בכיר בהתאחדות לכדורגל, המקורב מאוד לאבי לוזון סיפר ל-TELESPORT: "לוזון פשוט לא מאמין שמאמן ישראליĠיוכל להשתלט על הנבחרת. הוא מרגיש שהשחקנים הישראלים ינצלו את המצב. אין כרגע אף מאמן ישראלי מספיק חזק. צריך לזכור שלוזון סימן בעבר שני מאמנים ישראלים, רוני לוי ואברהם גרנט, אבל גרנט לא יבוא וציבורית אי אפשר למנות את רוני לוי אחרי השנתיים הנוראות שהיו לו. אבߙ לוזון לא מאמין כרגע באף מאמן ישראלי אחר מלבד גיא לוזון, שמן הסתם לא יאמן את הנבחרת".

מספר דקות לאחר שאייל ברקוביץ' סיים את מסיבת העיתונאים שלו בשבוע שעבר, התראיין אבי לוזון לאתר Telesport ואמר: "זכותו של אייל ברקוביץ' לעשות קמߤיין. אני אקבע מי יהיה המאמן. אני מכבד את אייל אך אני רוצה מאמן זר ולנבחרת יהיה מאמן זר".

 הבוקר, לראשונה מאז מסיבת העיתונאים של אייל ברקוביץ', התייחס אבי לוזון בהרחבה לנושא בדברים שאמר למדור הספורט של עיתון "הארץ". לוזון א۞ר: "היו אנשים שלחצו עליי למנות את אייל ברקוביץ', אבל גם הם חזרו בהם וגם הם הבינו שאייל לא מתאים לאמן את הנבחרת, בטח אחרי שהם ראו את הקמפיין שהוא עשה".

מאוחר יותר  לוזון הבהיר והדגיש כי לא שינה את עמדתו בנושא מאמן הנבחרת, וߔוא עדיין תומך במינוי מאמן זר. על פי הודעת ההתאחדות: "לוזון ימשיך וימצה את כל האפשרויות והמאמצים למינויו של מאמן זר, שיתאים לנבחרת הן מקצועית והן פיננסית. יחד עם זאת, לוזון לא פוסל מינויו של מאמן ישראלי זה או אחר (איוניר, אוחנה, גוטמן, ברקוביץ', אלישע לוי או כל מועמד אחר) לאחר סיום כהונתו של המאמן הזר".


אלי אוחנה יקבע ביממה הקרובה את הסגל שיזומן לקראת המשחק בשבוע הבא מול רומניה

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק