ביתר ירושלים ניצחה בדרבי

אימון: בית"ר ירושלים ניצחה 1:3 את הפועל ירושלים. יצחקי, אלי ששון וגומז כבשו לבית"ר. מזרחי השווה זמנית

יום שלישי 13 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

 בית"ר ירושלים וויתרה על אימון הבוקר לטובת משחק אימון מול היריבה העירונית הפועל ירושלים. המשחק שנקבע בעקבות פגרת הנבחרת מצא את בית"ר ירושלים בסגל חסר וללא אבירם ברוכיאן הפצוע ואריק בנאדו שזכה למנוחה - אך מלבדם, יתר השחקנים שכן נותרו בארץ פתחו בהרכב כולל ברק יצחקי ושמעון גרשון.

בשורות הפועל ירושלים פתחו מספר שחקנים המושאלים מבית"ר ירושלים ביניהם המגן יונתן זדה, הבלם מתן בראשי והקשר שי ניסים.

בדקה ה-15  הרמה של שמוליק קוזוקין לתוך הרחבה מצאה את ברק יצחקי על קו ה-16 אלכסונית מהשער, החלוץ במספרת שלח את הכדור למשקוף ולשער 0-1 לבית"ר.

בדקה 50, הפועל ירושלים השוותה.  שי אהרון קיבל כדור 13 מטרים אלכסונית מהשער של סיידוף ובעט מהאוויר למשקוף, הכדור נחת על הקו והגיע לרגליו של מזרחי שבעט מקרוב, סיידוף זינק והציל שער בטוח, אך על הריבאונד עט שוב מזרחי וכבש מקרוב, 1-1.

בדקה ה-51 חילוף בבית"ר, אלי ששון נכנס למגרש במקומו של קובי מויאל. דקה לאחר מכן ניצל ששון עירבוביה ברחבת הפועל ירושלים ומחמישה מטרים דחק פנימה וקבע 1-2 לבית"ר ירושלים.

בדקה ה-72 בית"ר כבשה שער נוסף, עידן ורד שנכנס דקה לפני כן פרץ מאגף שמאל והוציא רוחב לגומז, הברזילאי מקרוב דחק פנימה והעלה את ביתר ירושלים ליתרון 1-3.

הרכב בית"ר ירושלים:

זוסלן מאיבי, שמוליק קוזוקין, שמעון גרשון, איתן טיבי, אלירן דנין, דה לה האסה, קובי מויאל, עידן טל, ג'וניור ויזה, ברק יצחקי, דויד גומז

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק