קשטן פרסם ההרכב: קולאוטי בפנים

דרור קשטן ומשה סיני קבעו את ההרכב למשחק מול שווייץ, שחסר שוב את ניר דווידוביץ'. גם לחיפה יש נציג. ה-11 שלנו: אוואט, סבן, בן חיים, סטרול, זיו, כיאל, כהן, ידין, בניון, קולאטי, ברדה

יום רביעי 14 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
דרור קשטן ומשה סיני ערכו, כצפוי, מספר שינויים בהרכב הנבחרת שיפתח הערב בבאזל במשחק הנועל את מוקדמות גביע העולם. רוברטו קולאוטי חוזר ללבוש את חולצת ההרכב לצידו של אליניב ברדה. למכבי חיפה יש נציג היום בהרכב הפותח והוא בירם כיאל, שיפתח בקישור האחורי לצד תמיר כהן ואביחי ידין.

בנבחרת ישראל שומרים בצדק על המסגרת. למרות שהפעם היו"ר אבי לוזון לא יהיה עם הנבחרת הלאומית, כמו גם בכירי ההתאחדות, שבעבר לא פספסו כיבודים מסוג זה.

שחקן בנבחרת אמר ל-telesport: "אפשר לנצח את שווייץ בבאזל, ועל ידי ניצחון נרגיש יותר את הכאב של פספוס ההזדמנות לעלות למונדיאל. היו עשרות טעויות במהלך המשחקים, אבל את הסיכומים צריך להשאיר למאמנים. במידה ונפסיד יעסקו בנו בתקשורת במשך סוף השבוע. אולי ניצחון על שווייץ, ייתן למסיבת הסיום של הנבחרת טעם טוב לקראת מוקדמות היורו".

הרכב הנבחרת: דודו אוואט, קלמי סבן, טל בן חיים, אבי סטרול, יואב זיו, בירם כיאל, תמיר כהן, אביחי ידין, יוסי בניון, רוברטו קולאטי, אליניב ברדה.

בחודש ספטמבר 2005, שיחקה נבחרת ישראל של אברם גרנט, מול נבחרת שווייץ. המשחק הסתיים בתיקו 1:1, אבל זכור בעיקר בגלל ההתפרצות של דודו אוואט.

אוואט חש שהוא מקופח על ידי גרנט ובמהלך ויכוח ביום שישי בלילה במלון בבאזל, ביקש השוער להשתחרר מהנבחרת ולשוב לקבוצתו דאז (סנטאנדר) בספרד. בקשתו אושרה ובמשחק הבא כעבור ארבעה ימם באיי פארו, אוהד כהן היה שוער המשנה של דווידוביץ'.


דוידוביץ'. יישב על הספסל בו היה אוואט לפני כשלוש שנים.

דודו אוואט ימשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות של נבחרת ישראל, ועל הספסל בו ישב אוואט ב-2005, יישב ניר דווידוביץ'.

שחקן בנבחרת אמר: "חבל שניר דווידוביץ' לא יהיה השוער במשחק האחרון. נעשו עשרות חילופים ורק ניר נמחק על ידי הצוות המקצועי. הוא יוצא מהסיפור גבר, אבל הלב נשבר לו וזה בטוח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק