יכול להיות שזה יבואה?

סערה בפורום האוהדים של הפועל תל-אביב מאחר שאחד האוהדים הפיץ תמונה ממשחקה של גאנה מול בנין ובה נראה שחקן בשם סמואל קיירה. החל מאותו רגע עלו שלל קונספרציות. לקרוא ולהנות מכל רגע

יום רביעי 14 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

סערה כזו לא זכורה בפורום אוהדי הפועל תל-אביב זה זמן רב. אחד מאוהדי הקבוצה הפיץ תמונה ממשחקה של נבחרת גאנה מול נבחרת בנין מתחילת השבוע. בתמונה נראה שחקן, מספר 12, שעל פי רשימת השחקנים שהתפרסמה שמו הוא סמואל קיירה, אלא שהשחקן דומה באופן מדהים לחלוצה של הפועל תל-אביב, סמואל יבואה, שכלל לא היה בסגל למשחק.

הדמיון עורר דיון פורה במיוחד כשמרבית מאוהדי הקבוצה אשר גלשו בפורום משוכנעים כי מדובר בסמואל יבואה ולכן עלו שתי אפשרויות: או שמישהו בהתאחדות לכדורגל הגנאית רשם בטעות שם של שחקן אחר ואפשר ליבואה לשחק או שמדובר בסמואל יבואה, שלצורך העניין שינה את שמו.

 האפשרות שמדובר לא בסמואל יבואה כמעט ולא עולה על הפרק עקב הדימיון הכמעט מוחלט. 

כמעט וכל האפשרויות עלו בידי האוהדים. אולי מדובר באחיו התאום של סמואל יבואה וייתכן גם כי סמואל יבואה המקורי יצא בפגרת החורף לשחק ברוסיה ומי שחזר לארץ, על פי האוהדים, הוא בכלל אחיו התאום של סמואל יבואה. 

אולי מדובר בשחקן אחר, אולי בתמונה מפוברקת. מה שבטוח הוא שהדיון (האשכול) נבחר לאחד המהנים שנכתבו אי פעם בפורום "שדים" של האדומים.

לכניסה לפורום לחצו כאן ותסמכו עלינו שתבלו מכל רגע.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק