יש אצלנו עודף מוטיבציה

מכבי ת"א ערכה הערב מסיבת עיתונאים, לקראת המשחק מחר (חמישי) מול לובליאנה בפתיחת היורוליג. פיני גרשון: אם זה היה תלוי בי, לא היינו נוסעים לאמריקה". דרק שארפ: "תמיד יש התרגשות"

יום רביעי 14 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
 מכבי ת"א תפתח מחר את עונת היורוליג שלה, במשחק שהוקדם מול אולימפיה לובליאנה. המשחק מול לובליאנה, הוקדם בעקבות משחק ההכנה שמצפה למכבי ת"א בשבוע הבא מול הניו יורק ניקס.

המאמן פיני גרשון, חושש מאובר  מוטיבציה לקראת מחר: "אנחנו מוכנים למשחק, השחקנים כבר יודעים את הכול. אפילו הייתי אומר שיש אצלנו עודף מוטיבציה ולפעמים זה מתבטא בדרכים שליליות, אבל מקווה שננצל את זה לטובתנו. עברנו תקופת הכנה לא פשוטה ואם זה היה תלוי בי לא היינו נוסעים לאמריקה, אבל מכבי חתומה על הסכמים שצריך לכבד. נעבור את המשחק מחר ונחזור לתקופה ההכנה".

אלן אנדרסון, שהצטרף למכבי ת"א מציבונה זאגרב, והצטיין במשחקי ההכנה אמר: "משחק שאנחנו חייבים לנצח. יש לנו כבוד ללובליאנה אבל חייבים לפתוח ברגל ימין. סיפרו לי רבות על האווירה בהיכל ומחר ארגיש את זה".

דרק שארפ: "לפני כל משחק יש התגרשות. אני מאמין במכבי החדשה, יש פה שחקנים טובים וככל שיעברו המשחקים נהיה טובים יותר".

אנדרו ויישנייבסקי: "אף אחד מאיתנו לא מצפה למאה ימי חסד, אנחנו יודעים מה הציפיות מהקבוצה ואנחנו מאמינים שנוכל לעמוד במטלות. לובליאנה לא תקל עלינו את החיים, אבל אני מאמין בחברים ומאמין שננצח".

מאצ'יי לאמפה אמר: "אנחנו מוכנים למשחק, לובליאנה היא לא מאריות הבית, אבל מדובר בקבוצת יורוליג וותיקה שמסוגלת לעשות חיים קשים. אני מאמין שאנחנו פייבוריטים אבל אנחנו לא מצפים למשחק קל ואני מסופק אם יש בכלל משחקים קלים ברמות האלה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק