נדאל וג'וקוביץ' ברבע הגמר

שנחאי: הספרדי, רפאל נדאל החל לחזור לעצמו עם ניצחון 1:6, 4:6 על טומי רוברדו. גם ג'וקוביץ', דוידנקו וסודרלינג נמצאים שם. מוניפיס הצרפתי פרש. אגאסי: "שלטון פדרר נדאל הסתיים"

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 הטורניר הנפלא בשנחאי נמשך גם היום (חמישי). רפאל נדאל הספרדי מתחיל לחזור לעצמו לאחר הפציעה שעבר ומראה סימני התאוששות כבירים. הספרדי גבר 1:6, 4:6 על המתמודד טומי רוברדו. 

נדאל אמר לאחר הניצחון: "פתחתי את המערכה השנייה גרוע. גם לאחר ההצלחה, אני עדיין משחק תחת לחץ ומנסה לתת את כולי".

גם נובאק ג'וקוביץ' הצליח להעפיל לשלב רבע הגמר לאחר שניצח ועצר ב-4:6, 2:6 את הגרמני ראיינר שוטלר. בשלב רבע הגמר, יפגוש רפאל נדאל את לוביצ'יץ' וג'וקוביץ' יפגוש את גילס סימון. 

יריבו של נדאל, לוביצ'יץ' גבר על הצרפתי, מוניפיס 6:2, 3:0 שנאלץ לפרוש בעקבות כאבים בגבו. זהו לא הפעם הראשונה בטורניר שהטניסאים מחליטים לפרוש, לאחר דל פוטרו, אלוף גרנד סלאם בארה"ב. 

גם ניקולאי דוידנקו העפיל לשלב הבא לאחר הניצחון 3:6, 5:7 המדורג עשירי בטורניר, פרננדו גונזאלס. רובין סודרלינג השוודי העפיל לשלב הבא עם ניצחון 3:6, 3:6 מול הצרפתי צ'ונגה. 


אגאסי: שלטון פדרר-נדאל נגמר. מארי המחליף האידיאלי

אורח נכבד ביקר בשנחאי וצפה במתרחש, זהו טניסאי העבר אנדרה אגאסי, שגם הדגיש וחווה דעה על התקופה הקרובה: "שלטון רפאל נדאל ורוג'ר פדרר עומד לקראת סיום. מי שימשיך לאחריהם, זהו אנדי מארי הסקוטי, שיהיה המחליף של השניים".

אגאסי שנמצא בממלכה הסינית לקראת משחק הראווה מול פיט סמפארס בסף החודש, מודאג כי הפציעה של נדאל היא יותר ממה שחושבים: "אם אתה נלחם עם הברך, סימן שאתה צריך תקופת החלמה ארוכה, אבל זה בעוכרו של נדאל עם הקריירה העמוסה". 

אגאסי סיים עם דור העתיד שלדעתו יקח את הטניס לרמות הגבוהות: "שאני מסתכל מהצד, אני רואה כי אנדי מארי מסוגל לזכות בכל טורניר אפשרי. המשחק שלו נהדר, והואיצליח לנצח בכל מגרש ובכל תחרות". סיכם האלוף לשעבר.

תמונות: גטיאימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק