עברנו את המשחק בשלום

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון שמר על קור רוח לאחר הניצחון על לובליאנה: "אנחנו עדיין לא מתורגלים". אנדרסון: "הרגשתי טוב הערב". וייז'נבסקי: "האווירה כאן מדהימה"

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
 מכבי תל אביב יכולה לסמן V על המשחק הראשון ביורוליג, אותו הצליחה לנצח בהפרש גדול 65:85 מול אולימפיה לובליאנה הסלובנית. המשחק הבא של מכבי תל אביב יתקיים בעוד כשבועיים בספרד נגד ויטוריה.

המאמן המנצח, פיני גרשון, הרגיש סחוט לאחר המשחק: "לי אף פעם זה לא קל. משחקים כאלה יכולים גם להתהפך. עברנו זאת בשלום. בשביל נקודת התחלה זה בסדר, עם קצב כזה של משחק. אנחנו מסתכלים קדימה להתקדם יותר. אנחנו עדיין לא מתורגלים, אנחנו עושים את הדברים לפעמים איטי מאוד".

גרשון התייחס לאלן אנדרסון: "הוא קודם כל סקורר. אין הרבה מגינים שיכולים לעצור אותו, יש לו יכולת חדירה טובה מאוד. צריכים לשמור על יציבות ולהסתכל קדימה. ויז'נייבסקי כנראה הבין מה כותבים עליו כאן וכנראה עשה ההפך. השאלה אם כל משחק זה מה שהוא יעשה".
ומה לגבי הצד הישראלי: "לאט לאט, כולם ישחקו עם הזמן".

השחקן המצטיין, אלן אנדרסון אמר בסיום: "אני הרגשתי טוב ביחד עם הקבוצה. הגענו מוכנים למשחק וזה היה חשוב. הייתי קצת עייף לקראת הסיום. מאוד שמחתי לשחק עם השחקנים החדשים". 

וייז'נבסקי, שתרם 19 נק' אמר בסיום: "כל לילה יהיה שונה. היום היה לי הרגשה טובה בכל האספקטים במשחק. ההגנה הייתה הנושא המרכזי שלנו. ד'יאור פישר היה מצויין, הרגשתי טוב. האווירה כאן מצויינת, זו הרגשה מצויינת".

ד'יאור פישר אמר בסיום: "האנרגיות מהקהל בלתי יאומן, אין דברים כאלה. הם תמיד עומדים לצידנו בכל מצב. ההסתגלות של השחקנים החדשים הם בסדר, זה כדורסל סך הכל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק