מצפה לנו משחק קשה מאוד מול אוניריאה

ראפה בניטז, המנג'ר של ליברפול ערך מסיבת עיתונאים לקראת המשחק של ליברפול הערב מול אוניריאה של רוני לוי: "מצפה לנו משחק קשה, אוניריאה הטא קבוצה מצויינת שהשיגה תוצאות מעולות בבית"

יום חמישי 25 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 הערב, ייערכו משחקי הגומלין של הסיבەב השני בליגה האירופית. במוקד כמובן, תארח הפועל ת"א את קאזאן אלופת רוסיה, אבל משחק נוסף עם נקודת מבט ישראלית ייערך ברומניה, שם תארח אוניריאה של רוני לוי, את ליברפול של יוסי בניון.

ראפה בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול התייחס במסיבת עיתונאי۝ למשחק שמצפה לו מול רוני לוי וחניכיו. בניטז, יודע שקבוצתו מועמדת לזכות בתואר, אבל לא מזלזל ביריבתו הרומנית.

בניטז אמר: "עבורנו, הליגה האירופית היא הזדמנות לקחת תואר בעונה הזו. אנשים  חושבים שניקח את התואר בקלות, אבל קודם צריך לנצח אߪ אוניריאה כדי להתקדם במפעל. צריך להתקדם צעד אחרי צעד כדי להגיע לגמר וזה לא יהיה קל.

בניטז, התייחס ליריבתו הרומנית ושיבח אותה בעיקר על ההופעה המכובדת שלהם בליגת האלופות, מוקדם יותר העונה: "אוניריאה קבוצה ואני בטוח שהם מרוכזים לגמרי במשחק נגדנו. הם שיחקו יפה מאוד בבית בליגת האלופות ומצפה לנו עבודה מאוד קשה כדי לעבור אותם".

צילום: גטי אימג'

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק