חיפה נחושה לצרף את עטר

חלוץ בני יהודה, אלירן עטר, הוא היעד הבא הקרוב של מכבי חיפה. האלופה רוצה אותו כבר בפגרת ההעברות בינואר. הברזילאי דוטרה ישוחרר, שטרכמן בדרך לקבוצה אחרת

שבת 17 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 במכבי חיפה מדברים בקול רם על ההכנות למשחק ב"וסרמיל" נגד הפועל באר-שבע הערב, אבל במקביל כבר מתכוננים לטיסה ולמשחק ביום רביעי בטורינו נגד יובנטוס בליגת האלופות.

במועדון יודעים כי הקבוצה חייבת עוד שינוי אחד או שניים בסגל כדי להיות מוכנה למרוץ הסופי על כל התארים. השם הלוהט שרוצים במועדון הוא חלוץ בני יהודה, אלירן עטר, שניסיון לצרפו כבר בתחילת העונה נכשל.

קיימים מגעים בין המועדונים והנושא עלה על פסים של קרוב לסיכומים. בני-יהודה הבהירה כי במידה ותהיה לעטר קבוצה באירופה, הוא יעבור אליה.

מכבי חיפה תשחרר בהסכמה בחלון ההעברות את הקשר הברזילאי שהגיע מקבוצת המשנה של ויאריאל, דוטרה, שנרכש בקול תרועה ואינו מתחבר לקבוצה. הרכש הנוסף, שגם הוא חלש, אייל שטרכמן שהגיע מריבר פלייט, יקבל הזדמנות להתחשל בקבוצה ישראלית אחרת.

הערב נגד הפועל באר-שבע יקבל "איש הגולים" של תחילת העונה, שלומי ארביטמן, את חולצת ההרכב שגם הגיאורגי ולדימיר דבאלשווילי ישחק בקו הקדמי ההתקפי שמציב אלישע לוי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק