אוחנה מקים נבחרת נוער חדשה

נבחרת הנוער, שנכשלה בטורניר הארופאי האחרון, סיימה את דרכה. בתחילת נובמבר יציג אלי אוחנה נבחרת חדשה משנתון 92'. דיון מקצועי לכשלון יערך בקרוב

שבת 17 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
בהתאחדות לכדורגל מתכוונים לקיים בקרוב דיון בנושא הנבחרות הצעירות: נבחרת הנוער של אלי אוחנה ונבחרת הנערים של טל בנין, שנכשלו באופן מביש בטורניר הקדם אירופי שהיה בתחילת השבוע בישראל (נוער) ובפולין (נערים).

אל ראשי ההתאחדות לכדורגל ואל חברי המזכירות ואנשי ועדת הנוער מגיעות עשרות רבות של שיחות טלפון של מאמנים בעבר ובהווה ופעילים במחלקות הנוער ברחבי הארץ. כמעט לכולם טענה דומה על בחירת שחקנים קלוקלת ברובה. שחקנים שהגיעו בזכות קשרים ולא בזכות יכולת מקצועית.

 אלי אוחנה וטל בנין אמורים להגיש בקרוב את הדו"ח המקצועי לקמפיין ולהסביר את אי ההצלחה. בכל מקרה, נבחרת הנוער הכושלת סיימה את דרכה ופוזרה לה. בנבחרת הזו מספר שחקנים שינסו לשכוח את הטורניר בקבוצותיהם האזרחיות.

בתחילת חודש נובמבר אמור אלי אוחנה לצאת לדרך עם נבחרת נוער חדשה. נבחרת נוער של ילידי 1992, אשר חלקם אמורים להגיע מהקבוצה שהייתה בכישלון המקצועי בפולין. הנבחרת החדשה תעשה את צעדיה הראשונים בטורניר החורף המסורתי שיהיה בסוף חודש דצמבר בישראל.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק