מרמורק הובסה. ראשלצ בתנופה

לאומית: חניכיו של סלובדאן דראפיץ' במכבי הרצליה הביסו 0:4 את הפוӢל מרמורק, שתקועה במקום האחרון. עירוני ראשון לציון רשמו ניצחון שני ברציפות מול הפועל ירושלים. רמה"ש גברה במשחק הצמרת על נס ציונה

יום שישי 26 פברואר 2010
שלמה חסיד
 המחזור ה-24 נפתח בליגה הלאומית בצל הפרשה שנחשפה אמש (חמישי) החלו המשחקים. חגיגת שערים בשרון כאשר מכבי הרצליה פירקה 0:4 את הפועל מרמורק האחרונה בטבלה. כמו כן עירוני ראשון לציון גברה 0:1 על הפועל ירושלים. 

מכבי הרצליה חזרה לנצח ובגדול. לאחר התקופה הפחות טובה, חניכיו של סלובדאן דרפיץ' הביסו בבית 0:4 את האחרונה בטבלה, הפועל מרמורק שרשמה הפסד מספר 15. 

הרצליה עלתה ליתרון במחציתȠהשנייה משני שערים של אודינקה ואופיר חיים, שנכבשו בתוך 3 דקות. 10 דקות לאחר מכן מרמורק התפרקה, כאשר אודינקה כבש את השני שלו במשחק. החגיגה של ההרצליינים נמשכה עם שער רביעי של פרקר, שחתם את הסיפור.

במשחק נוסף עירוני ראשון לציון רשמה ניצחון שני ברציפות בליגה לאחר 0:1 ביתי מול הפועל ירושלים, שמתקרבת במהירות ישירות לקו האדום. במסגרת פתיחת המשחק הצליח רוברטו פביאן סאנצ'ז (8) לקבוע יתרון מהיר למארחת מעיר היין, שנשמר עד לסיום. 

במשחק נוסף בצמרת הצליחה עירוני Өמת השרון לגבור 0:2 במשחק צמרת מול נס ציונה. משה בן לולו (42) ורועי בקל (90) דאגו להוביל את קבוצתם לניצחון. בעקבות הניצחון החשוב העפילה רמה"ש למקום השני בטבלה (זמנית) עם 38 נקודות.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק