סלע: המטרה להגיע לטופ 100

הטניסאי הישראלי מסתכל רחוק לאחר שהדהים את פארדורן סריצ'פאן באליפות אוסטרליה: ראיתי שהוא לא במיטבו. פאר ניצחה את רומינה אופרדי והתייחסה לשילוב בין הקריירה לשירות בצה"ל: אני שגרירת ישראל בטניס

יום שני 15 ינואר 2007
שרון חלבי

אלוף ישראל, דודי סלע, הרשים הלילה ועלה לסיבוב השני של אליפות אוסטרליה הפתוחה.

הישראלי המדורג 202 בעולם ניצח את פארדורן סריצ'פאן המדורג 56 בעולם 2:6 2:6 4:6.

סלע אמר בסיום המשחק: "שיחקתי באופן סולידי וכל נקודה שיחקתי אותו הדבר. אני חושב שהוא היה פצוע מעט בזרוע. ניסיתי לשחק כדורים ארוכים בגלל שראיתי שהוא לא במיטבו.

"בשנה שעברה הייתי פצוע ארבעה חודשים וירדתי בדירוג. השנה אני מקווה להגיע ל-100 הראשונים. זאת המטרה שלי".

פאר: אני שגרירת ישראל בטניס

שחר פאר עלתה, כצפוי, לסיבוב השני של האליפות לאחר ניצחון קל על רומינה אופרדי.

הישראלית המדורגת 17 בעולם העניקה ראיון לאתר הרשמי של האליפות בו היא התייחסה לשילוב בין קריירה מקצוענית בטניס לבין שירותה בצה"ל.

פאר
: "כשגדלתי ידעתי שצבא זה אחריות מאוד חשובה. כולם צריכים לעשות את זה, אבל אני נותנת למדינה שלי בדרך אחרת. אני לא בצבא, אבל אני שגרירת ישראל בטניס.

"טניס זה אחד מסוגי הספורט שבו השחקנים נוסעים כל הזמן, אז הם לא אומרים לי שאני לא יכולה ללכת. אני חופשייה להמשיך את הקריירה שלי.

"לא התייחסו אליי שונה בטירונות. למדתי המון על כמה זה חשוב לעבוד ביחד, לדייק בזמנים. זה לא כמו בחוץ שאפשר לעשות מה שרוצים. זה היה כיף, מאוד שונה מהחיים שלי עד אז".

קפטן נבחרת הדיוויס של נבחרת ישראל, איל רן, אשר מלווה את השחקנים הישראלים בטורניר באוסטרליה: "זהו ניצחון חשוב מאוד בשביל דודי. ניצחון שיתן לו ביטחון חשוב בהמשך ואני חושב שהוא יכול להמשיך ולעשות תוצאות טובות.

"זה ניצחון ראשון בגראנד סלאם לדודי ואני מאוד מעודד מהדרך שבה הוא הושג כי מדובר ביריב קשה מאוד שהיה בעברו מקום 9 בעולם. היה עידוד מדהים במשחק והקהל הישראלי דחף את דודי כל הזמן. אני מקווה שדודי יציג את היכולת הזאת גם במשחק הבא".

צילום: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק