אני עם השופטים גמרתי

ליגת העל: בסיום התיקו בבלומפילד, אלי גוטמן החליט לא לפתוח את הפה על השופטים וסיכם: "המשחק הכי מוזר שיכול להיות". יוסי מזרחי: "אני מאוכזב מהתוצאה". אלישע לוי: "לא פשוט לנצח כל הזמן"

שבת 17 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
שריקות בוז צורמות ליוו את שחקני הפועל תל אביב תיקו 2:2 בבלומפילד מול מ.ס אשדוד בסיום המשחק, לאחר שאיבדו 2 נק' חשובות במאבק הצמרת.  

מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן, סיכם את המשחק ונראה בעיקר עצבני וחסר רוגע: "משחק הכי מוזר שיכול להיות. שמגיעים למצבים שחקנים יוצרים אותם תוך כדי המשחק. מהדקה השלישית ששכטר בעט לקורה, ידעתי שהמשחק הולך לכיוון הזה. הרגל המסיימת לא הייתה שם. אנחנו יוצאים מאוכזבים".

גוטמן גם נשאל לקראת המשחק בגביע אירופה מול ראפיד וינה: "הקבוצה היום רצה, שיחקה נכון, יצרה מצבים. קורה שלא מנצחים, זה חלק מהכדורגל. לא צריך לעשות על כל תיקו כאב לב. בסך הכל היינו קבוצה טובה. יצרנו הרבה מצבים, לחצנו. לא יכולנו להבקיע וחבל. אני עם השופטים גמרתי, לא מדבר מילה".

יוסי מזרחי, מאמן מועדון ספורט אשדוד: "הפועל ת"א הייתה יותר טובה ואני יוצא מאוכזב מהתוצאה. לספוג שער סמוך לסיום זה לא קל בפנדל שלטעמי לא היה. בחצי השני הפועל ת"א לא ייצרו מצבים מסוכנים. הם היו אומנם עדיפים, 

מזרחי הוסיף ואמר: "אם היינו מספיק חכמים לצאת למתפרצות נכונות, היינו יכולים להגדיל את התוצאה ולנצח את המשחק. אנחנו בעונה שמשלבים לא מעט צעירים, שהופכים לפעמים לטעויות במשחק. הפועל קבוצה מצויינת בקנה מידה ישראלי". 

נמה ווצ'יצ'ביץ', השחקן המצטיין אמר בסיום: "לא משנה איך שיחקתי, זה שלא ניצחנו זה מה שחשוב. אני מאוכזב, עשינו לא מעט טעויות, למרות זאת היינו צריכים לנצח, לא ניצלנו מצבים וחבל. אם היינו מספיק חכמים, היינו מנצחים. הטעויות הכריעו". לקראת חמישי: "חייבים להשתפר ולהיות מרוכזים".

אלישע לוי: לא פשוט לנצח כל הזמן. עזורי: יש בעיות בהגנה

בב"ש הרגישו מאוכזבים בעקבות הניצחון 3:1 למכבי חיפה, שנותרה מושלמת בליגת העל עם 6 ניצחונות.

מאמן הפועל באר שבע, גיא עזורי: "יש לנו בעיות במשחק ההגנה.זה לא שחקני ההגנה, יש בעיות. אנחנו נמצאים באוריינטציה התקפית, אנחנו משחקים בעיקר בהתקפה. הקבוצה כאן נבנית, ייקח זמן להתחבר. צריך סבלנות. הקהל הודה לקבוצה ובצדק.

"היינו שווים יותר מגול אחד, שלא כובשים, אתה נחשף יותר. אנחנו מודעים לבעיה, ננסה לפתור אותה במהרה. נצטרך לעשות שינויים, בשחקנים חדשים שיגיעו. זה מתסכל, באר שבע שיחקה כדורגל טוב יותר טוב אפילו מחיפה. חבל שלא הצלחנו, מצבים נייחים הכי מסוכנים בכדורגל". 

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי: "לא פשוט לנצח כל הזמן, אנחנו עושים זאת טוב מאוד. עברנו משחק קשה מאוד כאן. לא כל כך הצלחנו להסתדר עם החלוצים המהירים במחצית הראשונה. חצי שני היה יותר טוב, בשליטה שלנו. ההגנה הייתה יותר טובה. 

לקראת טורינו: "נשאף להבקיע במשחק החוץ, וגם נשאף לזכות בנקודות". על הכושר הנפלא של ארבייטמן התייחס לוי: "הוא מבין טוב את המקום שלו בקבוצה. משחק נהדר וזה חשוב עבורנו. גם בוקולי נכנס ותורם. יש לנו שחקנים טובים. דבאלשווילי גם כן מבקיע. צריך סבלנות, לנו יש, הם סקוררים וזה מה שחשוב. אנחנו קבוצה ומשחקים כמו קבוצה".

השחקן המצטיין במשחק, ולדימיר דבאלשווילי: "זה כדורגל, פעם ככה פעם ככה. פעם אתה למעלה, פעם למטה. הכי חשוב ניצחון, לא חשוב מי מבקיע, העיקר שננצח".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק