דניאל יאמר: אני עוזב בסיום העונה

הבעלים הגרמני של מכבי נתניה הודיע היום על סיום דרכו בקבוצה אחרי ארבע עונות. לא ידוע האם יבקש תמורה בעבור העברת הבעלות. הבעלים הוסיף: "חושב שהגיע לי כבוד מינימלי. הקהל לא כיבד אותי"

יום ראשון 28 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

עידן דניאל יאמר במכבי נתניה יסתיים עם סיום העונה. למרות שהבטיח להישאר בקבוצה לתקופה של חמש שנים, החליט הבעלים הגרמני של מכבי נתניה לעזוב אחרי ארבע שנים, בין̠היתר בעקבות יחס האוהדים והאצטדיון העירוני שהובטח לו ועדיין מצוי עמוק בשלבי הבנייה.

יאמר זימן היום לביתו בהרצליה את הנהלת הקבוצה והמאמן, ראובן עטר, ובישר להם על החלטתו לעזוב בקיץ הקרוב. הבעלים פירט בפני אנשי הקבוצה את סיבותיו והזכיר בעיקר את יߗס האוהדים כלפיו וכלפי משפחתו.

דניאל יאמר אמר בין השאר: "ראיתי את הצד המכוער של הכדורגל. הבטיחו לי אצטדיון לפני ארבע שנים ועדיין אין לא אצטדיון ולא מגרש אימונים. הקהל לא כיבד אותי. הרגשתי מאויים ונאלצתי לשכור מאבטחים שיגנו עליי ועל משפחתיĦquot;.

הבעלים הוסיף: "אני חושב שאדם שנותן כל-כך הרבה צריך לקבל מינימום כבוד. הכסף שנתתי למועדון נלקח מהילדים שלי. אני אעמוד בהתחייבויותיי ואסיים את העונה בצורה מכובדת. אני עוזב את מכבי נתניה בלב שלם אבל בכאב רב, בעונה הבאה אני לא אמשיך".

עיריית מכבי נתניה מסרה על הודעתו של יאמר: "לא קיבלנו הודעה רשמית על עזיבתו של דניאל יאמר אבל אנו חבים לדניאל יאמר תודה על תרומתו. אנו משוכנעים שיאמר ימשיך להיות ידיד יקר של העיר"".

ראש עיריית מכבי נתניה, מרים Ӥיירברג, תיפגש עם יאמר בימים הקרובים ותוודא כי אכן הבעלים מתכוון לעזוב את הקבוצה בסיום העונה ותבדוק את דרישותיו, אם יהיו, בתמורה להעברת הבעלות על מכבי נתניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק