ערן קוליק פוטר מבני סכנין

כפי שפירסמנו ב-TELESPORT, החליטה הנהלת בני סכנין לפטר את המאמן ערן קוליק מאימון הקבוצה לאחר שרשרת אי ההצלחות. מישל דיין מהמועמדים להחליפו

יום שני 19 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

כפי שפירסמנו ביום ראשון  ב-TELESPORT, החליטו היום (שני) הנהלת בני סכנין לפטר את ערן קוליק לאחר מסכת הכישלונות של קבוצת הפועל בני סכנין. אחד המועמדים להחליף כעת את תפקיד קוליק בתור מאמן, זהו מישל דיין, שאימן את הפועל קרית שמונה לפני עונה.

ערן קוליק לא הצליח להביא את קבוצת בני סכנין לכיוון שבנו במערכת בתחילת העונה. עד אמש לאחר המחזור השישי, נמצאת בני סכנין במקום ה-13 בטבלה, כשבמאזנה ניצחון בודד אחד, 2 תיקו ושלושה הפסדים. הקבוצה גם כבשה רק ארבעה שערים זכות והיא נמצאת לפני אחרונה בטבלת הכובשות, כאשר הפועל עכו מדורגת אחרונה עם שלושה שערים. 

קוליק בדרך החוצה. דיין מועמד

היום (שני) מתכוונת הנהלת בני סכנין לבצע מהלך שבו יסיים המאמן ערן קוליק את דרכו בקבוצה והכוונה היא למנות את מישל דיין במקומו. שמו של אייל לחמן שוב עולה כמו בכל פעם,שמאמן בסכנין מפוטר.

אחרי המשחק נגד הפועל עכו לא ניגש איש מאנשי הנהלת בני סכנין למאמן והיחס אליו היה, כאילו הוא אויר. אינו קיים במועדון. אנשי הנהלת סכנין הוציאו הצהרות שונות לתקשורת.

ערן קוליק אמר היום ל-TELESPORT: "אני לא מתכוון להתפטר. אם הם יפטרו אותי זו החלטה שלהם. הם התעלמו ממני לחלוטין בשבועיים האחרונים. אני מודה לשחקנים על הלחימה, אבל מודה גם שכדורגל לא שיחקנו. המצב עם 5 נק', הוא כמו של קבוצות נוספות ושיפור צפוי להיות בהמשך".

הבוקר (שני) אמורה הנהלת הפועל בני סכנין להתכנס ולקבל את ההחלטות המעשיות ובעיקר על זהות המאמן בהמשך העונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק