קטן חשוב יותר מדל פיירו

מכבי חיפה תקיים הערב אימון קל בטורינו. המאמן אלישע לוי יאלץ להסתדר ללא יניב קטן, אייל גולסה ובירם כיאל. "אנחנו מודעים לשם יובנטוס ובאים עם השם של מכבי חיפה"

יום שני 19 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה נפרדת מליגת העל לפסק זמן של ארבעה ימים, למפגש יוקרתי בטורינו בליגת האלופות נגד יובנטוס. לפני הטיסה הבהירו שחקני מכבי חיפה כי המשחק נגד בית"ר ירושלים ביום שני בליגה אינו עולה כלל למחשבות ולדיון.

האלופה המריאה בלי הקפטן החולה יניב קטן, ששוכב בביתו אחרי ששוחרר מבית החולים רמב"ם. נכון לעכשיו, קטן לא מתוכנן לטוס מחר לטורינו ולנסות לשחק ביום רביעי.  חיפה תחסר במשחק גם את אייל גולסה הפצוע ואת בירם כיאל המורחק. חסרונם של השלושה יקפיצו להרכב את ליאור רפאלוב, גוסטבו בוקולי ושלומי ארבייטמן. 

שחקן במכבי חיפה אמר הבוקר: "ביובנטוס יחסר אלסנדרו דל פיירו, אצלנו קטן חשוב יותר. עברנו את ההכנה האירופית, מעכשיו המטרה היא להכניס לקופה נקודות".

אלישע לוי מתכנן להערב בטורינו אימון שחרור באזור המלון, כולל הכרה ראשונה של "הגברת הזקנה" דרך הוידיאו. אלישע לוי אמר: "המשחק לא יתקיים באצטדיון הדלה אלפי, שם שיחקה מכבי תל-אביב. יש להם מגרש ביתי וחם יותר. אנחנו מודעים לשם הגדול של יובנטוס, אנו באים עם השם של מכבי חיפה". 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק