מול חיפה נצא לדרך חדשה

ג'יאנלואיג'י בופון, שוערה הוותיק של יובנטוס, בונה על המשחק מול החניכים של אלישע לוי, כדי לסיים את המשבר. צ'ירו פרארה המאמן: "חיפה קבוצה טובה, אבל אנחנו באים לנצח"

יום שלישי 20 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

מחר בערב (20:45 שעון ישראל) תארח יובנטוס את מכבי חיפה במסגרת המחזור השלישי של ליגת האלופות. בעוד שמכבי חיפה פתחה את העונה שלה בליגה המקומית בצורה מושלמת, יובנטוס מגיעה למשחק הזה בעיצומה של תקופה רעה מאוד ואחרי חודש שבו היא לא מנצחת.

ג'יאנלואיג'י בופון, השוער הוותיק של "הגברת הזקנה" מאמין שדווקא חיפה היא זו שתוציא את יובנטוס מהמשבר ואמר: "אנחנו עוברים תקופה קשה מאחר שלא ניצחנו בחודש האחרון, אבל אני מאמין בחברים שלי ורואה שיש פה גישה טובה ורצון לצאת מהמשבר. אני מאמין שניצחון על חיפה יוציא אותנו לדרך חדשה".

עם זאת, בופון לא מזלזל ביריבה הישראלית: "זה נורמלי שמשחקים מול קבוצות מסויימות יכולים להוציא אותנו מהתקופה הרעה, אולם אסור לנו לזלזל בחיפה, אנחנו צריכים להכין את עצמנו כראוי למשחק".

גם צ'ירו פרארה, מאמנה הצעיר של יובנטוס מאמין שמול חיפה, קבוצתו תצא לדרך חדשה: "יש בקבוצה רצון עז לצאת מהתקופה הרעה שפקדה אותנו. לא ניצחנו בחודש האחרון, אולם אנחנו מחוייבים לניצחונות. אתה לא מקבל הרבה הזדמנויות באירופה, ולכן אנחנו חייבים להשיג 3 נקודות".

פרארה מפרגן לחיפה, אך מצהיר: "חיפה היא קבוצה טובה מאוד וניתן להם כבוד, אבל אנחנו באים לנצח".

לגבי ההרכב שיעלה מול חיפה אמר: "ניסינו מספר הרכבים ומערכים לקראת חיפה, אבל נחכה עד מחר, לפני שנחליט מי יפתח במשחק".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק