לא ידענו מההלוואות של מוני

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, יצא בהתקפה בעקבות הידיעות על הקשרים הכספיים של מוני פנאן ז"ל עם השחקנים: "אם היינו יודעים, לא היינו מאפשרים זאת"

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
דורון ברגר
 במכבי ת"א מודעים לכך שחלק משחקני העבר בקבוצה, עשויים לחשוף בקרוב מאוד את הקשרים הכספיים שלהם עם המנהל המיתולוגי מוני פנאן ז"ל, ששם השבוע קץ לחייו.

על פי ההערכות, חלק מהשחקנים יידרשו בקרוב ממשפחת פנאן את כספם, ומכיוון שמדובר בלא מעט שחקנים, די ברור שחלק מהם יפרסמו את הדברים בתקשורת.

כבר עתה ברור כי ראדיסאב צ'ורצ'יץ, ששיחק במכבי ת"א בשתי קדנציות ואסטבאן באטיסטה, ששיחק במכבי עד לפני שנה ומשחק היום בספרד, דרשו לאחרונה את כספם. על פי ההערכות, באטיסטה דרש מפנאן 800 אלף דולרים. 

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, ששוהה עם הקבוצה בלוס אנג'לס, התראיין הבוקר בגלי צה"ל ונשמע נסער: "לא ידענו מהדברים האלה. ידעתי שמוני פנאן שותף לחברת השקעות והוא מתפרנס בכבוד. לא ידענו מהלוואות שקשורות לשחקנים וזה לא תקין. ברור שאם היינו יודעים מזה, לא היינו מאפשרים זאת. לא ייתכן שחבר הנהלה יעסוק בכספי שחקנים, בריביות ובהלוואות ואני מדגיש שזה לא משהו שהיה ידוע לנו ועד כמה שידוע לי, מוני פנאן עזב את מכבי ת"א בגלל לחץ משפחתי ולא בגלל הלוואות לשחקנים".

מזרחי גם תקף את אמצעי התקשורת: "בתחילה טענו שפנאן היה פגוע ממכבי ולכן התאבד. עכשיו יש סיפור חדש. צריך לכבד את מוני. מבחינתי אני לא מקבל טיעונים של שחקנים שלא מדברים בשמם, אלא בעילום שם".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק