חם גם בטורקיה

אטורה מסינה המאמן האיטלקי של ריאל מדריד מודע למשחק החשוב ביותר העונה בשלב הטופ 16, מול אפס פילזן באבדי איפקצ'י. הפסד ירחיק ߐת הספרדים מהשלב הבא. יהיה חם זה בטוח

יום חמישי 04 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

עוד מחזור אחד בלבד נותר בשלב ה-טופ 16 והמתח בבית של מכבי תל אביב בעיצומו. ריאל מדריד הספרדית עדיין לא רשמה ניצחון חוץ בשלב הזה, ותנסה לעשות זאת מול אפס פילזן הביתית מאוד עם הקהל המקומי הרועש והגועש.  ניצחון שלה ושל מכבי תל אביב ביותר חמ שנקודות וריאל תהיה בשלב הבא יחד עם מכבי תל אביב. הם בנוקיה? חם גם באבדי איפקצ'י.

אטורה מסינה ,מאמנה של ריאל מדריד הגיע במיוחד כדי להעניק את הגביע לבלנקוס. המאמן האיטלקי, שמזוהה רבות̠עם שלבים מסוג גמר הפיינל פור ומחזיק במספר גביעים אמר לקראת המשחק: "זה יהיה משחק מאוד קשה ומבחן חשוב עבורנו. אנחנו לא פייבוריטים. זה משחק כמו שלב גמר עבורנו". 

מנגד עומד המאמן הטורקי המוכר, ארגין עתמאן, שמשחקת נӔדר לאחרונה ועל זה יעידו מכבי תל אביב: "הנחישות והתעוזה תקבע את המנצחת. זה משחק הכי חם וחשוב שלנו העונה. היריבה תהיה קשה מאוד, אנחנו מודעים ליכולת שלה. יש להם כוכבים ושחקנים מצויינים והמאמן מסינה מוכר מאוד. לנו יש את יתרון הביתיות והקהל הביתי, שאני מאӞין יתרום לנו". 

במפגש הקודם בין השתיים בספרד, גברה ריאל מדריד 70:77 על אפס פילזן. הניצחון האחרון של הטורקים על מדריד היה ב-2005 . כעת בבית 6 נמצאות כל הקבוצות עם מאזן זהה של 2 ניצחונות ו-2 הפסדים, מה שמעיד על המתח העצום לקראת הߞפגש המסקרן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק