נבוא להתפוצץ עליהם

שני כוכבי אום אל פאחם, יניב אברג'יל ורפי כהן, מתחממים בשיחה משחק העונה של ליגה א' - הדרבי העירוני הלוהט של העיר

יום שישי 23 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

 היום (שישי 15:00) יערך באום אל פאחם משחק העונה של ליגה א', שיפגיש את שתי המובילות - הפועל עירוני אום אל פאחם ומכבי ג'את, שתי מובילות הטבלה, המשחקות באיצטדיון העירוני באום אל פאחם, שם יערך המשחק.

בעיר כבר מורגשת אווירה מיוחדת לקראת המשחק, ושני כוכבי אום אל פאחם, יניב אברג'יל ורפי כהן (ששיחק פעם כחלוץ במכבי חיפה) כבר מתמרקים לקראת המשחק.

אברג'יל אמר לקראת ההתמודדות: "אני כבר שנה שנייה בקבוצה, אבל זה הדרבי הראשון שלי במגזר, אחרי שבשנה שעברה לא היה פה דרבי. כבר מאמצע השבוע אפשר היה להרגיש את האווירה בעיר, ואני מאמין שהפעם הקהל הגדול שלנו יגיע לעודד אותנו, כי הניצחון פה חשוב ביותר ליוקרה העירונית. לדעתי המגרש יהיה מלא ב-5,000 אוהדים ותהיה אווריה מדהימה. יש לנו את כל  הכבוד ליריבה שהיא קבוצת צמרת שיכולה לתת לנו פייט, אבל המטרה שלנו היא לנצח ואני מאמין שנתפוצץ עליהם".

רפי כהן הוסיף: "קיבלנו הרבה שיחות עידוד מכל מיני מקורבים ואוהדים שרוצים לראות אותנו מנצחים, כי הכבוד משחק פה תפקיד ראשי. אני מאמין שיהיה משחק קשה. היתה לנו פתיחת עונה לא טובה, ובכל זאת אנחנו כבר עם 3 ניצחונות, ואני מאמין שנוכל לנצח, למרות שלדעתי יהיה משחק צמוד. נקווה שנקבל את הדחיפה של האוהדים שלנו ונתרגם אותה לניצחון".

אז אתה לא מתגעגע לימים של חיפה?

 "חיפה בליגת האלופות ואני בליגה א ', אבל אני עדיין נהנה מכל רגע בכדורגל וזה מה שחשוב. ניצחון תמיד מדליק אותי, ובכל קבוצה שאני נמצא המטרה היא ברורה. נקווה לשמוח ביום שישי ונאחל הצלחה גם לחיפה".
   

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק