צריכים לנצח את וינה

הפועל תל-אביב מסיימת את ההכנות לקראת משחק הליגה האירופית מול ראפיד וינה וערכה את מסיבת העיתונאים הרשמית. אלי גוטמן: "זו ההדמנות של זוראב. שכטר וורמוט יהוו מטרד להגנת האוסטרים"

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב ערכה היום את מסיבת העיתונאים לקראת משחקה מחר במסגרת הליגה האירופית מול ראפיד וינה. זה המשחק השלישי במסגרת שלב הבתים, כאשר בשני המשחקים הקודמים רשמו האדומים ניצחון ביתי מול סלטיק והפסד חוץ בהמבורג.

האוסטרים מנגד מצויים בראש טבלת הבית, עם ניצחון מוחץ 0:3 בהמבורג ותיקו 1:1 בסקוטלנד מול סלטיק. 

עם פתיחת מסיבת העיתונאים אמר מאמן הפועל תל-אביב, אלי גוטמן: "אם תסתכלו על הטבלה תופתעו לראות שמדובר בקבוצה הטובה בבית. מדובר בקבוצה ממושמעת שלא בכדי עברה בשלב הפלייאוף את אסטון וילה האנגלית והביסה בביתה את המבורג. וינה יודעת להתגונן היטב וכן לצאת למתפרצות. לתוך כל זה נצטרך להביא את הכדורגל שאנחנו משחקים".

וואליד באדיר, שהורחק במשחק החוץ בגרמניה, ייעדר מחר וההזדמנות תינתן לגיאורגי, זוראב מנטאטשווילי. גוטמן התייחס לכך: " נתמודד עם החיסרון של באדיר ומדובר בהזדמנות של זוראב להוכיח את עצמו. יש לו יכולות שעוד לא באו ליידי ביטוי. הבמה שלו".

כפי שאמר כבר אתמול באימון הקבוצה, גם במסיבת העיתונאים פירגן גוטמן לשחקניו איתי שכטר וגילי ורמוט: "אני חושב שמדובר בשחקנים שיכולים להוות מטרד להגנת ראפיד. הם צריכים להביא את היכולות שלהם לתוך המבנה הקבוצתי של הפועל".

לצידו של המאמן התייצב הקשר ביבראס נאתכו שסיכם: "אנחנו נגיע מרוכזים למשחק וצריכים לנצח אותו. אם נמלא אחר בקשות הצוות המקצועי אני מאמין שגם נוכל לעשות את זה. חשוב שכל הקבוצה תהיה טובה, אני אעשה את העבודה שלי ואני בטוח שכך גם שאר השחקנים".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק