נשארו על האפס

יובנטוס ניצחה הערב 1:0 את מכבי חיפה בטורינו במסגרת המחזור השלישי של ליגת האלופות. חיפה היתה קרובה להשוות אבל בופון הציל את יובנטוס. במשחק המקביל : בורדו-באיירן מינכן 1:2

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה רשמה הערב הפסד שלישי ברצף בליגת האלופות כשהפסידה 1:0 בטורינו ליובנטוס. בגשם שוטף ועם הרכב חסר מאוד חיפה הצליחה לתת פייט לגברת הזקנה, אבל יכולת מעולה של בופון בשער של האיטלקים השאיר את הנקודות בטורינו. מכבי חיפה תנסה לחפש אחרי שער ונקודות ראשונות בגומלין בר"ג בעוד שבועיים.

הרכבים : 

יובנטוס -
 בופון, צ'יליני, מלו, קנאבארו, גרוסו, זבינה, קאמורנסי, טרזגה, ג'ובאניקו, סיסוקו, דייגו

מכבי חיפה - דוידוביץ', טיקשיירה, קולמה, דבאשווילי, מסיללה, אוסמן, ארבייטמן, קינן, רפאלוב, משומר

מהלך המשחק : 

דקה 1 - יובנטוס פתחה במשחק בחולצות הלבנות שחורות הרגילות ומתקיפה את השער הימני. חיפה פתחה עם הרכב התקפי ומשחקת בחולצות הירוקות.

דקה 2 - דקה וחצי בתוך המשחק ועותמן עם מסירה מעולה לדאבלשווילי עם נגיחה מרשימה אבל בופון עם הצלה מדהימה מנע שער ראשון של מכבי חיפה בשלב הבתים.

דקה 7 - כדור חופשי מסוכן מאוד ליובנטוס על סף הרחבה אחרי צלילה של טרזגה. גרוסו עם בעיטה חזקה אבל דוידוביץ' הדף טוב.

דקה 10 - קולמה נכנס לפנקס של השופט אחרי עבירה על מלו.

דקה 19 - מטווח של יובנטוס בדקות האחרונות אחרי שמשומר איבד את הכדור באיזור מסוכן, אבל הכדור הלך בסופו של דבר מחוץ למסגרת.

דקה 24 - סיסוקו ניסה לטווח מחוץ לרחבה אבל הכדור לא איים על דוידוביץ'.

דקה 31 - דייגו עם בעיטה חופשית מסוכנת אבל הכדור שלו חלש ויש לידיים של דוידוביץ'.

דקה 42 - עוד כדור חופשי מסוכן ליובנטוס, הפעם אחרי עבירה על דייגו ובקצב הזה קשה להאמין שחיפה תסיים את המשחק עם 11 שחקנים. דייגו עם בעיטה הרבה יותר קרובה אבל הכדור החטיא המעט את השער.

דקה 47 - שוב חיפה סופגת ושוב ממצב נייח כשציילני הבלם הבקיע והעלה את הגברת הזקנה ליתרון 1:0.

דקה 60 - חיפה מתקשה מאוד להגיע למצבים מול האגרסיביות של האיטלקים והמשחק נראה יותר קרוב ל-2:0 מאשר ל-1:1.

דקה 68 - מכבי חיפה נשארת ב-10 שחקנים אחרי הרחקה של דוטרה.

דקה 80 - אמאורי נכנס ביובנטוס במקומו של טרזגה. 

דקה 83 - קינן עם הזדמנות גדולה להשוות אחרי כדור חופשי מצד שמאל אבל בופון היה במקום ועצר בקלות.

דקה 90 - ג'יובינקו עם כדור חופשי מסוכן ליובנטוס אבל דוידוביץ' הדף טוב לקרן.

דקה 91 - גאדיר כמעט מאזן את התוצאה אחרי פריצה מעולה ובעיטה מצד שמאל אבל בופון שוב היה במקום והוכיח למה הוא אחד מהשוערים הטובים בעולם.

בורדו - באיירן מינכן 1:2 

במשחק המקביל בורדו ובאיירן מינכן שעם 4 נקודות כל אחת מתמודדות על ראשות הבית. בורדו התקשתה מול חיפה אבל מנסה לנצל את הביתיות בשביל להפתיע את הגרמנים. באיירן עדיין בלי ריברי ורובן. באיירן עלתה ליתרון בדקה ה-5 משער עצמי של קיאני. בורדו איזנה את התוצאה בדקה ה-28 כשהפעם קיאני כבש לשער הנכון. באיירן נשארה ב-10 שחקנים אחרי שעה כשמולר ראה את הכרטיס הצהוב השני.בורדו השלימה את המהפך 4 דקות לפני ההפסדה משער של פלאנוס.בדקה ה-64 בורדו פספסה הזדמנות לסגור סיפור כשג'ורקוף החטיא כדור עונשין מ-11 מטרים. 2 דקות לפני הסיום באיירן נשארה ב-9 שחקנים אחרי הרחקה של ואן בויטן ובורדו שוב החמיצה פנדל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק