מה עוד אפשר לאקש?

פיני גרשון מאושר אחרי ה- 82:97 על סיינה וההעפלה לשלב ההצלבה של הירוליג: "ברבע האחרון שיחקנו הכי חכם שאפשר, עם מינימום שגיאות. שיחקנו טוב התקפית והגנתית. עשינו את שלנו". בלות'נטאל: "ידענו לקלוע את הנקודות החשובות"

יום חמישי 04 מרץ 2010
שלמה חףיד
מכבי תל אביב רשמה היום (חמישי) ניצחון חשוב, כשגברה בביתה 82:97 על סיינה, ולאחר שהתבשרה על ניצחונה של ריאל מדריד 75:77 על אפס פילזן, החלה בחגיגות העלייה לשלב ההצלבה.

המאמן פיני גרשון אמר בסיום: "אם המשחק היה יותר טוב, היה נגמר 30 הפרש. אבל עם איך שהמשחק התפתח, זה לא היה משחק של 15 הפרש, אלא 5-8, פשוט בסוף היינו חכמים".

"בלי לߤגוע באף אחד, חשבתי שאקבל היום מהקהל קצת יותר, אבל בדקות ההכרעה הם היו בסדר. ברבע האחרון שיחקנו הכי חכם שאפשר, עם מינימום שגיאות. שיחקנו טוב התקפית והגנתית, מה עוד אפשר לבקש? עשינו את מה שתכננו באימונים, עשינו את העבודה שלנו ואנחנו לא מסתכלים אחוӨה יותר".

דיוויד בלות'נטאל אמר: "שיחקנו הגנה טובה כשהיינו צריכים. ידענו לקלוע את הנקודות החשובות וניצחנו. בשביל זה אני מתאמן, ואני שמח שהערב הזריקות שלי נכנסו. שיחקנו באחריות בהתקפה, לא איבדנו כדורים ולקחנו את כל הקופה".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק