בנין ללוזון: השלג אשם

מאמן נבחרת הנערים, טל בנין, נפגש עם אבי לוזון בנושא הכישלון בפולין. בנין לא התפטר וטען כי השלג ותנאי המגרש היו הסיבות להפסד 0:7 בפולין

יום שישי 23 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

 כמעט שבועיים מאז חזרה נבחרת הנערים עד גיל 17 מוכה ומושפלת מטורניר מוקדמות אליפות אירופה בפולין.  כך גם הזמן עבר עד לפגישה בין המאמן, טל בנין, לבין יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. בנין לא שוחח עם איש, לקח זמן לחשוב ויזם את הפגישה המסקרנת.

כזכור, כשלה נבחרת הנערים בטורניר מוקדמות אליפות אירופה שנערכה בפולין. אחרי ניצחון מרשים על ארמניה, 1:6, בפתיחת הטורניר המרובע, הפסידה ישראל לאוסטריה, 2:0 והושפלה במשחק נגד המארחת פולין, 7:0, במשחק שנערך בקור ועל מגרש מושלג.

בנין לא התפטר מתפקידו ולהגנתו טען כי מזג האוויר הגרוע- הקור, הגשם והשלג הם שגרמו לנפילה ולהפסדים. בנין הסביר כי שחקניו נתקלו בפעם הראשונה במגרש קפוא ומושלג שלא אפשר להם את המשחק הרגיל.

אבי לוזון שאל שאלות בנושא ההכנה, הציוד החורפי שהיה חסר וקיבל תשובות מספקות חלקית. בחודש דצמבר תשתתף נבחרת נערים ב' בטורניר החורף המסורתי בישראל ורק באפריל-מאי, סמוך לסיום חוזהו של טל בנין, צפויה להתקבל ההחלטה אם המאמן ממשיך או מעביר את תפקידו למאמן חלופי כבר בחודש מרץ.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק