ג'רארד: הרӒשה של הפסד

מוקדמות היורו - בית 5: קשר נבחרת אנגליה התייחס ל-0:0 נגד ישראל: עדיין יש לנו סיכוי להעפיל. סטיב מקלארן: אנחנו מאוכזבים - היינו צריכים לכבוש שניים-שלושה שערים

שבת 24 מרץ 2007
אשר גולדברג, שרון חלבי, מערכת TELESPORT

 התקשורת האנגלית ממשיכה להפנות עורף לסטיב מקלארן, מӐמן נבחרת אנגליה, לאחר התיקו המאופס מול נבחרת ישראל. האנגלים ציפו לניצחון, אך ההגנה הישראלית מנעה זאת. המשימה הבאה - אנדורה ביום רביעי.

סטיב מקלארן, אמר לאחר המשחק במסיבת עיתונאים: "זה היה משחק שהיינו צריכים לנצח בו. אנחנו מאוכזבים, היינו צריכים לנצח. הפתיחה היינו בלחץ, אבל אחרי התקדמנו. לא הצלחנו לנצל הזדמנויות ובגלל זה הסתיים המשחק בתיקו.

"השחקנים סיפקו את הסחורה, חוץ מ-20 דקות הראשונות, שלטנו במשחק. הגענו להזדמנויות, אך לא הצלחנו להכניע את השוער, שהדף̠הרבה כדורים. מי שלא כובש, הוא בבעיה. עשינו הכל חוץ מלכבוש".

לגבי המשחק אמר המאמן האנגלי: "היינו צריכים לכבוש שניים או שלושה שערים כמו בכל יום נתון, ואנחנו בהחלט מאוכזבים. עשינו כל מה שיכולנו. לא הוצאנו לפועל את השערים".

ȼp>על המשך הסיכויים: "כולם אמרו שזה יהיה משחק קשה, הייתה אווירה נהדרת. יש לישראל מאזן ביתי מצויין, הרבה אמרו שתיקו זה תהיה תוצאה הגיונית, אבל אחרי המשחק אנחנו מאוכזבים. אנחנו צריכים לנצח את אנדורה, ואז יהיה לנו 4 נקודות ממשחקי החוץ.

&quoŴ;אנחנו עובדים על זה, עובדים קשה. המשימה שלי היא לעלות, ואנחנו עדיין בטוחים בכך, יש עוד הרבה משחקים. אני מאמין בשחקנים, ראיתי את התגובות שלהם, אם היינו מנצחים 0:1 היו אומרים שזאת תצוגת כדורגל של משחקי חוץ". 

סטיבן ג'רארד: "כאחד השחקנים המנוסים בנבחרת, אני חייב להישאר אופטימי. אני לא הולך להרים ידיים עכשיו.

"עדיין יש לנו סיכוי להעפיל, אבל נצטרך להשתפר לקראת המשחקים הבאים. המאמן רצה 3 נקודות ושמרנו על רשת נקייה, אבל לא היינו טובים בהתקפה. ההרגשה היא כמו הפסד".

תמונות: יותם רונן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק