מסתמן: הוכנבוים יפוטר מעכו

ראשי הפועל עכו החליטו עקרונית: ירון הוכנבוים יסיים את דרכו בקבוצה בתוך ימים, עקב שורת הכשלונות האחרונה והחשש מהירידה לליגה השניה

שבת 06 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

מאמן הפועל עכו, ירון הוכנבוים, סיים מעשית את דרכו בקבוצה. ראשי הפועל עכו החליטו להיפרד מהמאמן שהוביל את עכו לליגה הבכירה בסיום̠העונה שעברה. מאז המשחק ואל תוך הלילה נערכו ויערכו  דיונים בנושא.

עכו השיגה העונה מספר תוצאות מכובדות מאוד. היא סיימה בתיקו מול שתי התל-אביביות וכמעט הצליחה לסחוט תיקו ממכבי חיפה, לה הפסידה בסיבוב הראשון רק בזמן פציעות. אולם עכו איבדה נקוӓות רבות מול קבוצות ממרכז הטבלה, והחשש הגדול של ראשי המועדון הוא מירידה לליגה השניה.

כבר לפני כחודשיים דובר על כך שהוכנבוים יעזוב את המועדון בעקבות אי רצון הבעלים לחזק את הקבוצה בשחקנים, אולם הוכנבוים המשיך בתפקידו. ההערכה היא כי הוכנבוים יקבלȠהודעה על פיטוריו עד יום ראשון בערב.

אחרי ההפסד הביתי הערב (שבת) לבית"ר ירושלים בתוצאה 3:0, אמר הוכנבוים: "קיבלנו שער משום מקום. זה מאפיין אותנו בתקופה האחרונה. אנחנו לא מספיק טובים לשחק 90 דקות. הגענו למצבים ולא הצלחנו לתרגם את זה לөערים, אבל בסוף זוכרים רק את התוצאה. בפיגור 2:0 היתה ירידה במחויבות. עשינו את המקסימום, בית"ר יותר איכותית וזה ההבדל".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק