הפועל דחו הצעות על שכטר

איתי שכטר הוא הלהיט של האדומים בליגת הבונדסליגה הגרמנית. בהפועל ת"א דחו הצעות של פרנקפורט, דורטמונד וקלן. פרייבורג עוד לא ויתרה על דה-סילבה

שבת 24 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
משחקי הפועל תל-אביב בליגה האירופית משמשים כבמה המרכזית להצגת שחקניה למועדונים באירופה. השם הלוהט אצל האדומים הוא איתי שכטר, שמלבד קלטת מרשימה שמסתובבת לה בין המועדונים והסקאוטים ביבשת, מלהיב במשחקיו האחרונים ובשחקן יש התעניינות רבה, בעיקר ממועדונים בבונדסליגה הגרמנית.

הסקאוטים, ששמו של שכטר נמצא בפנקסיהם, התלהבו מהחלוץ בעיקר במשחקים נגד המבורג בו נכנס כמחליף, נגד מכבי נתניה בליגת העל ובהצגה הגדולה שלו נגד ראפיד וינה בליל חמישי, 1:5 להפועל.

אינטרכט פרנקפורט, שקיבלה חוות דעת מלותר מתיאוס, בורוסיה דורטמונד, שנציגים שלה בישראל מעורבים במהלך ופ.צ קלן הם אלו שמבקשות להיכנס למו"מ עם ראשי הפועל ת"א כדי לרכוש את שכטר כבר בחלון ההעברות שיפתח בתחילת חודש ינואר 2010. גם הבלם הברזילאי, דאגלס דה-סילבה, עלה שוב ברצון של פרייבורג להעבירו אליה בחלון ההעברות הקרוב.

בינתיים בהפועל תל-אביב לא מתכוונים לשחרר את היהלום שלהם בינואר והכוונה היא שיחד עם שכטר הקבוצה תתמודד מול מכבי חיפה על תואר האליפות. סכום צנוע של עד 2 מיליון דולר לא יקדם שום מו"מ מהסיבה שבחוזהו של החלוץ יש סעיף בו מסכום המכירה לחו"ל יקבל דניאל יאמר, בעלי מכבי נתניה ממנה הגיע שכטר, סכום של קרוב ל-40 אחוזים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק