ריאל מכוונת על ג'רארד

התקשורת באנגליה מדווחת כי ריאל מדריד שמה את קשרה של ליברפול בראש רשימת הקניות שלה בקיץ הבא. המצב הכלכלי של האדומים וחוסר היכולת לכבוש את הצמרת יכולים לגרום לקפטן הותיק להסכים למהלך

יום ראשון 25 אוקטובר 2009
נמרוד הגפני

אם המצב הנוכחי של ליברפול והמפגש היום מול מנצ'סטר יונייטד לא מדאיגים מספיק את אוהדי ליברפול, מגיעה ידיעה מטעם התקשורת האנגלית שיכולה לגרום לייאוש כבד בקרב האדומים.

באנגליה מדווחים כי סטיבן ג'רארד נמצא בראש רשימת הקניות של ריאל מדריד לעונה הבאה ופלורנטינו פרז מתכנן הצעה של שלושים מיליון פאונד עבור הקשר בן ה29.

ג'רארד הפצוע לא ישחק היום במשחק הקריטי באנפילד מול מנצ'סטר יונייטד. משחק שעלול לגרום לסיום מוקדם של העונה ואולי אף לפיטוריו של רפא בניטז

סטיבן ג'רארד כבר היה קרוב ב2005 למעבר לצ'לסי אולם בשניה האחרונה התחרט ונשאר בליברפול. אולם הפעם, המצב הכלכלי של הקבוצה ואיבוד הסיכוי, ככל הנראה, לזכות באליפות, יכולים לגרום לג'רארד להסכים למהלך.

כזכור, ריאל כבר הספיקה לקחת מליברפול הקיץ את צ'אבי אלונסו ואין ספק כי עזיבתו של הספרדי המצוין את אנפילד היא אחת הסיבות למקומו הנמוך יחסית של המועדון בליגה.

הפסד היום למנצ'סטר יונייטד יכול לגרום להנהלה ולאוהדים לאבד תקווה לגבי העונה ולתכנן כבר מעכשיו את העונה הבאה. לאור הקשיים הרבים בהם שקוע המועדון, לא מן הנמנע שליברפול עצמה תרצה למכור את ג'רארד.

מקור בריאל מדריד אישר את הידיעה ואמר :"אין ספק שסטיבן ג'רארד הוא שחקן שפלורנטינו פרז וחורחה ולדאנו מעריצים. יש לנו רשימת קניות קצרה וג'רארד נמצא בראשה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק