לוני: רק זרים איכותיים יגיעו

בעלים של מכבי ת"א חושב שיש לקבוצתו שחקנים ישראלים טובים ויסכים לצרף רק שחקנים ברמה גבוהה בהרבה מהם. מתיחות עם המאמן? עוד המצאה

יום שלישי 16 ינואר 2007
אשר גולדברג
מכבי ת"א מתקשה לצרף שחקני רכש זרים לעמדות הקשר האחורי והחלוץ. למאמן אלי כהן אוזל הזמן, ובמועדון טוענים כי רק חיזוק איכותי ישאיר את הצהובים במאבק על תואר האליפות. הרציקוביץ' נפגש עם המאמן והודיע לו, כי רק זרים איכותיים וברמה גבוהה יוחתמו בחלון ההעברות הנוכחי. 

הרציקוביץ' אמר ל-TELESPORT: "נפגשצי עם אלי כהן והשיחות איתו הן ארוכות ואיכותיות. ישנה הבנה בינינו וכל מי שסבור אחרת פשוט משועמם מעצמו, ואינו יודע מה קורה במכבי ת"א". 

האם יגיעו זרים חדשים למכבי ת"א?

"אני שב ומסביר, שדיברתי עם אלי כהן בנושא הרכש הזר. יש במכבי ת"א שחקנים טובים בכל העמדות. לאלי כהן ברור, כי שחקן זר או שחקנים זרים, אם יוחתמו, לא יגיעו אם הם יהיו ברמה של הישראלים. רק שחקן שרמתו תהיה גבוהה בהרבה ממה שקיים, יגיע לקרית שלום. אני לא רוצה להתייחס לשחקנים מארה"ב ומניגריה ששוחררו, אני צדבר על אלה שלגביהם תתקבל ההחלטה שהם מצטרפים, וכאן הבדיקה תהיה יותר מעמיקה".

מה קורה בנשוא הגעת אנשי עסקים למכבי ת"א?

"ישנם המונים. אתה רואה לבד שישנם עשרות ומאות שמוכנים לתת מכספם למכבי ת"א. כן, רבים בלי סוף, עד כדי כך שהשורה אינה נגמרת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק