נקמה מתוקה: רמהש מחזיקת הגביע

אלקטרה רמה"ש, שהפסידה בגמר הגביע של 2008 לאליצור רמלה, סגרה הערב חשבון עם ניצחון 65:69̠וזכתה בגביע שישי בתולדותיה . אוסטפלד: "אני מודה ליואל לביא שנתן לנו מוטיבציה"

יום שני 08 מרץ 2010
שלמה חסיד

מזל טוב לאלקטרה רמה"ש. החניכות של אורנה אוסטפלד ניצחו הערב את אליצור רמלה של רועߙ אייזנברג, 65:69 וזכו בגביע המדינה לנשים לעונת 2009/10.

זה לא הגביע הראשון של אורנה אוסטפלד, אבל בהחלט אחד הגביעים הכי מתוקים של המאמנת, שהפסידה ליריבה המושבעת באותו מעמד לפני שנתיים, ונוצחה גם בגמר הגביע בעונה שעברה, אך הערב הצליחה לשיםĠאת ידה על התואר.

רמלה, שהגיעה למעמד הזה בנס, אחרי שמחקה פיגור עצום במשחק חצי הגמר מול נתניה, שוב הצליחה לחזור מפיגור של 15 הפרש ברבע השלישי, אך כוחה לא עמד לה בדקות האחרונות והיא נוצחה ע"י יריבה עדיפה.

אורנה אוסטפלד<̯strong>, התפנתה בסיום המשחק לעקוץ את יואל לביא, ראש עיריית רמלה: "אני רוצה להודות ללביא שנתן לנו מוטיבציה עם ההתבטאויות שלו. אני ממליצה לו להתעסק בעירייה ולא בכדורסל כי הוא לא מבין כלום בכדורסל".

רועי אייזנברג, המאמߟ המפסיד אמר: "חפרנו לעצמו בור גדול מידי. הכול כבר הלך לכיוון שלנו, אבל השלשות של אנדרסון בסוף הכריעו אותנו. כנראה שהגורל שלנו היה שנפסיד את המשחק. כל הכבוד לבנות שלא נכנעו עד הדקה האחרונה גם כשהיה כבר 17 הפרש".

קלעו לרמה&quoʹ;ש: אמבורסיה אנדרסון 18 נק'. מירב דורי 14 נק'. שרי סאם 11 נק'. קיה ווהן 10 נק'. קטיה לויצקי ויעל אהרונוב 7 נק' כ"א. לייני סלווין 2 נק'

קלעו לרמלה: אדוויג לוסון ווייד 17 נק' פלנט פירסון ונוואל קווין 16 נק' כ&quoŴ;א דיאנה ג'קסון ושמרית גיגי 7 נק' כ"א. אינה גורביץ' 2 נק'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק