חיפה היא המודל לחיקוי

במכבי חיפה ממתינים למשחק הערב מול בית"ר, כדי להעמיד אותה במקומה. שחקן בקבוצה: "מנסים לקשקש בזנב, אבל מכבי חיפה היא מודל לחיקוי. בינתיים אנחנו אלה ששיחקו בליגת האלופות". ארביטמן לספסל

יום שני 26 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 במכבי חיפה שיחררו אתמול לחץ, וחזרו למסלול העבודה הרגיל, אחרי שקבוצות שונות ושחקנים ניסו ע"י הצהרות שונות לערער את עליונותה ומעמדה של הקבוצה.

המאמן אלישע לוי אמר לשחקניו להתעסק בעצמם, ולא להיגרר להצהרות היוצאות בהבל פה מבית"ר ירושלים, הפועל ת"א ובני יהודה.

לוי, באמירה צינית שיבח את הופעת הקבוצות האחרות במפעלים האירופאיים ובליגה. אבל ציין בהדגשה: "מכבי חיפה בליגת האלופות ומשחקת נגד הקבוצות הטובות באירופה ואולי בעולם".

שחקן במכבי חיפה: "פתאום אחרי ניצחון בליגה או במפעל אירופי יש מי שקמים ומקשקשים בזנב. נראה אותם על המגרש, כי מכבי חיפה היא מודל לחיקוי, חיפה זה ליגת האלופות".

במכבי חיפה ממשיכים בקו של המשכיות מבלי להתלונן בתשורת על עומס, עייפות או סידרת פציעות. המשחק הערב מול בית"ר ירושלים הוא מפתח לרצף של 7 ניצחונות רצופים, ומבט למחסום 11 ניצחונות רצופים, שהשיגה הקבוצה בעבר.

בחיפה יודעים שניצחון על בית"ר ירושלים יוריד מגבם את המאמן יצחק שום וקבוצתו ויפתח פער בן 11 נקודות.

מכבי חיפה מאמינה כי אחרי 4 שנים מאז עידן ארקדי גאידמק, תנצח את בית"ר ירושלים בליגה. שלומי ארביטמן, החלוץ הלוהט שלא כבש מול יובנטוס בטורינו, יוחזר ע"י אלישע לוי, לקצה הספסל.

גם ליאור רפאלוב יראה את תחילת המשחק לצידו של ארבייטמן. אייל גולסה, ממשיך בטיפולים וייעדר. הבשורה לאוהדי מכבי חיפה היא שובם להרכב של הקפטן יניב קטן ומוחמד גאדיר.

פיטר מאסיללה עבר מבחן כשירות וישחק כמגן שמאלי. בקופות מכבי חיפה, נשארו רק 800 כרטיסים ונראה שאיצטדיון קרית אליעזר יהיה מלא הערב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק