המוקד: לא רק במדריד

כדאי מאוד יהיה לשים לב לנעשה הערב בברצלונה, שם אמורה בארסה להבטיח את המקום הרדשון בבית ה'. ליאור אליהו וקאחה לבוראל זקוקים לניצחון על ציבונה זאגרב כדי להעפיל לשלב הבא מבית ח'

יום חמישי 11 מרץ 2010
אייל כהן
מלבד המשחק בין ריאל מדריד למכבי תל אביב, ייערכו היום עוד שני משחקים שכדאי יהיה לשים אליהם לב במחזור האחרון של שלב הטופ 16 ביורוליג.

הראשון שבהם הוא זה בין  ברצלונה לפרטיזן בלגרד. ההפסד היחיד̠של הקבוצה הטובה ביורוליג, ברצלונה, בשלב הטופ 16 נערך בדיוק במשחק הראשון בבלגרד על חודו של נקודה. מאז הספרדים לא הפסידו ולו משחק אחד ונראים בכושר שיא מיד לפני שלב ההצלבה. 

כמובן שגם מבחינה מקומית המשחק חשוב. ניצחון של ברצלונה יעניק לה את ۔מקום הראשון בבית ה' כשהפסד יגרום לה לסיים שנייה ולאבד את יתרון הביתיות. מתוך הנחה שברצלונה תסיים ראשונה, היא עשוייה לפגוש את מכבי תל אביב בשלב הבא, אם הצהובים יפסידו לריאל מדריד, במידה ומכבי ינצחו,  הסופר קלאסיקו יעמוד בראש טבלת הצפייה כאשר מדובר הטוב מחמישה משחקים. 

קאחה לבוראל תארח את  ציבונה זאגרב ותנסה להיות העולה השנייה מבית ח', בית ממנו עלתה אולימפיאקוןס שתסיים ראשונה.

קאחה לבוראל וליאור אליהו עדיין לא הבטיחו את מקומם בשלב הבא. Ȼ לציבונה יש סיכוי תיאורטי להעפיל לשלב הבא, במידה ותנצח את הספרדים בחוץ ואולימפיאקוס תנצח ברוסיה מול חימקי. 

במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, השיגה קאחה לבוראל ניצחון חוץ 75:78 בקרואטיה.  ליאור אליהו קלע שיא קריירה במדי קאחה לבוראל ۢם 22 נקודות במשחק הקודם בציבונה. 

שחקנה של ציבונה, וקוסיץ ודראן אמר לקראת המשחק: "אני חוזר לקבוצה לאחר כחודש של פציעה. זה לא משנה מי ישחק אצלם, כל שחקן מסוכן. אנחנו נשחק את המשחק שלנו וננסה להפתיע".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק