מביט מהצד בעקשנות

שחקנים בבית"ר ירושלים לא מבינים מדוע תומר בן יוסף לא משחק, במיוחד לאור חולשתם של בנאדו וגרשון. שחקן בקבוצה: "מאז שסירב לשחק כמגן ימני הכול הולך הפוך". אחרים בכלל טוענים שהוא פצוע

יום שלישי 27 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 על רקע חולשתם אתמול של אריק בנאדו ושמעון גרשון, במרכז ההגנה של בית"ר ירושלים, צצה שוב השאלה שעולה על הפרק כבר שנתיים ימים ויותר: מדוע בן יוסף לא משחק?

בבית"ר רווחת הדעה שבהיפתח חלון ההעברות בחודש ינואר, תומר בן יוסף ישחק בקבוצה אחרת. שמם של הפועל ב"ש והפועל ת"א, שוב עולה כמי שמעוניינות בבלם, שכמעט ואינו רואה דשא, מלבד באימונים בבית וגן.

בן יוסף כבר אינו ילד ונושק לגיל 30, גיל אותו חגג בחודש שעבר. במשחקים מאז תחילת העונה, בן יוסף יושב על הספסל או ביציע הכבוד ורואה איך הקריירה בורחת לו.

שחקן בבית"ר ירושלים אמר: "תומר הוא אמיתי, אין אצלו זיופים ושמירה בבטן. הוא חש שהוא צריך לשחק כבלם לפני אריק ושמעון. בבית"ר רצו שהוא ישחק כמגן ימני, מהלך לו סרב. מאז הכול הולך הפוך".

שחקן במכבי פ"ת אמר: "תומר לא יכול לשמור על דברים בבטן, אצלו הכול גלוי. רואים שהוא ממורמר וחבל. כשהוא רואה שלא בונים עליו, לפעמים כל המוטיבציה באימונים יורדת לאפס".

בעבר, כשבן יוסף שיחק במכבי פ"ת, הציב אותו המאמן דאז בעמדת המגן הימני. בן יוסף שיחק שלוש פעמים בעמדה הזו ופשוט סירב להמשיך שם. תומר הודיע כי הוא משחק רק בעמדת הבלם, ושכזה ישחק בכל קבוצה, כולל בנבחרת הלאומית אצל אברהם גרנט ודרור קשטן.

שחקן בקבוצה אמר היום: "בן יוסף רצה לשנות אווירה, הוא היה קרוב להפועל ת"א, אבל כשבית"ר סירבה לשחרר אותו לאלי גוטמן תמורת הוויתור על שכרו, הוא נעלב כי סכום הקיצוץ בשכרו של 30 אחוזים, שווה לתשלום בן 100 אלף הדולרים שביקשו מהאדומים".

בהפועל ת"א עדיין לא וויתרו על בן יוסף, וטוענים שם כי במידה ויעבור למתחם חודורוב, הוא יהפוך לבלם הטוב ביותר בארץ.

גורם בבית"ר סיפר: "הצוות המקצועי שלנו, יחד עם יצחק שום רצו שבן יוסף ישחק כמגן ימני ונענו בסירוב. מאז הוא אוכל חצץ והבלם שעולה כמחליף הוא איתן טיבי. מצב רוחו של בן יוסף אינו כבעבר ואי הגעתו לארוחת הערב שהזמין עידן טל בהתאם".

מתברר שבן יוסף עקשן, השיחות איתו אינן מועילות והוא דבק בעיקרון שהציב: לשחק רק כבלם נקודה.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק