אם ריברי רוצה לעזוב, אין בעיה

גרמניה: לואיס ואן חאל, מאמן באיירן מינכן שולח חיצים לקשר הצתפתי פרנק ריברי שמחוזר ע"י מועדונים רבים: "עדיף לנו למכור אותו עכשיו, כדי שנרוויח את הכסף למועדון"

יום רביעי 10 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 זה לא סוד שפרנק ריברי, קשר באיירן מינכן ונבחרת צרפת לא מאושר כל כך בקבוצתו. אין זה סוד שמספר מועדוני ענק כמו צ'לסי, מנצħסטר יונייטד, ברצלונה ואפילו ריאל מדריד מעוניינות בקשר בן ה-26. 

היחסים בין מאמנו של ריברי, ההולנדי לואיס ואן חאל לשחקן לא היו מהטובים ביותר העונה. ואן חאל הגיע כדי להחליף את קלינסמן שלא צלח בבאווריה ו-ואן חאל הגיע כדי לעשות סדר. ריברי רצ۔ כבר בתחילת העונה לעזוב את ה'אלאנס ארנה' עם הצעות מריאל מדריד, אבל חזר בו ונשאר לאחר לחצים כבדים. 

כעת מאמנו, לואיס ואן חאל דווקא נשמע נינוח עם העובדה שריברי יעזוב: "אם ריברי רוצה לעזור שיעזוב. כדאי לנו למכור אותו עߛשיו, שנוכל להרוויח כסף רב למועדון. כמו שאני רואה אותו מכין עצמו למשחק מול פיורנטינה, אז ה בח ישאר, אבל אם אני קורא את החדשות בתקשורת, אז סביר להניח שלא". 

בינתיים בבאיירן מינכן מאושרים לאחר ההעפלה לשלב רבע הגמר ב-4:4 בסיכום הכללי מוӜ פיורנטינה האיטלקית, ואן חאל נשמע שליו לאחר המשחק: "זה מאוד חשוב עבורנו להמשיך הלאה. הראנו משחק קבוצתי מעולה מה שתרם לנו להעפיל לשלב הבא".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק