יובנטוס בונה איצטדיון חדש

הגברת הזקנה, שתגיע לישראל, רוצה להחזיר את היוקרה לא רק בתארים, אלה בדמות איצטדיון חדש ומודרני שיהווה שילוב בין אולד טראפורד, הברנבאו והאליאנס ארנה

יום שלישי 27 אוקטובר 2009
אייל כהן
 לא בטוח שמכבי חיפה תשחק בו ובוודאי שלא העונה, אבל יובנטוס שתנחת בבן גוריון בשבוע הבא, מתכוננת לשלב הבא והוא איצטדיון חדש - המתואר כאולד טראפורד, אליאנס ארנה והברנבאו החדש של אירופה. 

בזמן שלא מעט כוכבים עזבו העונה במהירות שיא את הליגה האיטלקית ולא מעט פרשנים ואנשי ספורט בארץ המגף טענו כי הגורם מספר 1 זה המתקנים הישנים, שמובילים לקהל לברוח ולא להגיע ליציעים. 

אבל ישנו עוד אור בקצה המנהרה: יובנטוס ובעליה ז'אן קלוד-בלאן, שיגיעו לאיצטדיון מיושן נוסף, איצטדיון רמת גן בשבוע הבא, הכריז בצורה חדה כי הגברת הזקנה בדרך לאיצטדיון חדש, שלטענתו יהיה שילוב בין אולד טראפורד, אליאנס ארנה וגם הסנטיאגו ברנבאו של ריאל מדריד.

"האיצטדיון החדש שלנו, זו משימה לאומית. אנחנו מתכוונים באופן מיידי לגשת לפרוייקט העצום, ויעודד את הקבוצה גם במישור המקצועי וכמובן הכלכלי. האיצטדיון  יוביל קו למען איכות הסביבה ובלימת זיהום גלובאלי" - הכריז נשיא הקבוצה במעמד החגיגי.

כידוע, יובנטוס משחקת בשנים האחרונות במגרש של היריבה העירונית, סטאדיו אולימפיקו שבטורינו, שלא מעניק לזברות הרגשה "ביתית", אבל באיטליה כמו באיטליה, להבטחות אין כיסוי כל כך גבוה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק