כסף קל, נשים יפות. זה מפתה

בבית"ר ירושלים ישנם שחקנים נוספים, מלבד ברק יצחקי, שנוהגים לבלות אל תוך הבוקר. יצחקי טען בראיון למעריב כי הוא מבלה רק בימי שלישי ושהוא מקצוען. בבית"ר אין מי שיתמודד עם הפרשה של כסף ונשים

יום רביעי 28 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

הרצון של כדורגלנים רבים לבלוט ולשלב הצלחה במגרשי הכדורגל לצד פרסום עם נשים יפות, עולה להם באיבוד הדרגתי של התדמית והקריירה. 

בדרך-כלל שותפים הכדורגלנים, שרובם הגיעו מאלמוניות של ערי שדה ושכונות מצוקה, לפרסומים של תמונותיהם בטורי רכילות, מפזזים או צמודים במסעדת יוקרה או מקום בילוי עם בלונדינית שמגלה ומסתירה מחלקי גופה היפים. 

אתמול (שלישי) פורסם בלעדית ב-
TELESPORT על כדורגלן בכיר בבית"ר ירושלים אשר מרבה לבלות אל תוך שעות הבוקר הקטנות. שחקן שבבית"ר שלחו לו מסר כי עלילותיו הקשורים לכיבוש מחוץ לכדורגל מוכרים ופוגעים ביכולת של הקבוצה.

בבית"ר ירושלים יש מספר שחקנים שהם חובבי בילוי וקשורי דרך פאבים ומועדונים ליציאות שהקוד האתי, הכתוב או הלא כתוב, קשורים אליהם. הבוקר פורסם במדור הספורט של עיתון "מעריב" ראיון עם ברק יצחקי, אשר מכחיש בילויים סוערים בחברתו של אליל הזמר, אייל גולן.

ברק יצחקי סיפר כי ידוע לו שאנשים מפתחים תיאוריות ואוהבים להאמין להם. ברגע שאמירות של אנשים נתפסים, אי אפשר להוריד את זה מסדר היום. יצחקי טוען כי הוא מקצוען ושלחברות שלו עם אייל גולן וליציאה של פעם בשבוע לבילוי אין קשר ליכולתו החלשה.

כדורגלן מוכר סיפר: "יש מספר שחקנים בבית"ר ירושלים, מבלי להיכנס לשמות, שהכסף הקל והיכולת להשיג נשים יפות מפתה אותם. יש שחקנים שבמקום לעזוב בחצות, מבלים עד אור הבוקר. הם באים לאימון ונראים כמו בחוג המשוטטים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק