עליתי וזרמתי עם המשחק

למרות הבכורה המוצלחת, עומרי כספי נשמע נרגש אך מאוכזב מהפסד סקרמנטו לאוקלהומה: "חשבתי שננצח את המשחק הזה". על היכולת שלו אמר: "אחרי הסל הראשון היה יותר קל"

יום חמישי 29 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
עומרי כספי הגשים לפנות בוקר חלום אישי כאשר הפך רשמית לישראלי הראשון שמשחק בליגת הNBA. כספי וסקרמנטו הגיע לאוקלהומה סיטי, היו חלשים בהגנה והפסידו 102:89

אולם כספי, בהחלט יכול לציין את טבילת האש שלו כהצלחה, כאשר הוא קלע 15 נקודות  ב-19 דקות. כספי היה אחראי למיני קאמבק של הקינגס ברבע הרביעי, אך מאמנו החליט משום מה להוציא אותו ואיפשר לאוקלהומה לברוח.

זה היה הלילה של עומרי כספי. הבחור שגדל ביבנה לא יכל לצפות למשחק בכורה טוב יותר מבחינה אישית, אך אחרי המשחק הוא הודה כי הוא מאוכזב מאוד בעקבות ההפסד.

בראיון לגלי צה"ל, מיד לאחר המשחק אמר כספי: "ידעתי שאצליח לשבור את הקרח. היה מתח וידעתי שאחרי הסל הראשון יהיה יותר קל. פשוט עליתי וזרמתי עם המשחק. שיחקתי את הכדורסל שאני יודע".

כספי לא קיבל מחמאות מיוחדות ממאמנו פול ווסטפול. כספי: "הוא לא אמר לי כלום. זה לא נהוג אחרי משחקים, אבל אני בטוח שהוא יודע שהייתי טוב ושאני עשיתי את המוטל עליי. הדבר הכי חשוב והכי עצוב הוא שהפסדנו. האמת, חשבנו שנשיג ניצחון במשחק הזה כי היריבה לא היתה מאריות הליגה".

כספי סיפר: "לפני המשחק ישבתי עם עצמי בחדר ההלבשה והכול עבר לי בראש. חשבתי לעצמי בכמה קבוצות שיחקתי, כמה מאמנים עברתי. כל מה שעברתי בכדורסל עבר לי בראש והנה אני יושב עכשיו בחדר ההלבשה של קבוצה ב-NBA ומתכונן למשחק בליגה הטובה בעולם. ואז אני עוד יוצא החוצה ומשחק טוב".

כספי גם התייחס לנעשה במכבי ת"א ואמר: "אני בטוח שהאווירה בקבוצה לא טוב אבל אני אישית נפגשתי עם מוני בחודש יולי לארוחת ערב. הוא לא שידר סימן אחד של מצוקה. אני מחזק מכאן את ידי כל החברים בישראל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק