אליהו לחבריו: קשה לי

ליאור אליהו סיפר לחבריו ממכבי שהגיעו לויטוריה על קשיי הקליטה בקבוצתו החדשה, ואמר כי הוא מתגעגע הביתה

יום חמישי 29 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
הכוכב הישראלי של קאחה לבוראל, ליאור אליהו, שיארח הערב את מכבי ת"א במסגרת היורוליג, לא סיפר בתקשורת על קשיי הקליטה בקבוצתו החדשה, והשתדל לשמור על פאסון, אבל בשיחות פרטיות שניהל עם חבריו ממכבי, שהגיעו לספרד השבוע, עולה כי הוא עדיין לא נקלט בקבוצה.

אליהו סיפר שיש לו מאבק קשה מאוד על הכניסה לחמישיה, שכן לפי שעה המאמן, דושקו  איבאנוביץ', מאמין בשחקנים אחרים, ואליהו יצטרך לעבוד קשה בשביל לשכנע אותו אחרת.

בין איבאנוביץ' לבין אליהו כבר היו שתי היתקלויות. בפעם הראשונה איבאנוביץ' העיר לו על משחק ההגנה שלו, בפעם השניה הוא לא סלח לו על איבוד כדור וספסל אותו משחק שלם.

חוץ ממאמן קשוח ובלתי מתפשר, אליהו נאלץ להתמודד עם עיר אפורה ומשעממת, חפה מאטרקציות, שלא קורצת לחבריו הישראלים שנמנעים מלבוא לבקר אותו שם. מזג האוויר קר וגשום, ובנוסף אליהו קיבל הוראה להתרחק ממקומות הומי אדם, שכן בויטוריה יש אוכלוסיה פלסטינאית עויינת.

אם זה לא מספיק, אז בויטוריה בנו השנה קבוצה שלא מסוגלת להצליח להתמודד על הבכורה בליגה הספרדית ובאירופה, וספק אם הקריירה של אליהו תמריא למקום שהוא רוצה להיות בו - ה-NBA.

אליהו גם סבל עד עכשיו מביש מזל שגבה ממנו מחיר יקר. למרות שאנחנו בפתיחת העונה הוא כבר הספיק להיפצע ולהיות חולה, דבר שלא עזר לו לצלוח את חבלי הקליטה.

אליהו ינסה להיכנס לעניינים דווקא במשחק הערב מול הצהובים, אבל אם העניינים לא יסתדרו , ייתכן ובעונה הבאה שוב נראה אותו בהיכל נוקיה, ואולי אפילו קודם לכן.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק