קוורסמה עשוי לחזור לאנגליה

הקשר הפורטוגלי של אלופת איטליה מאוכזב ממעמדו בקבוצה ומתכוון לשוב לפריימר ליג כבר בחלון העברות בינואר. אברטון הביעה נכונות. בארסנל פאבינסקי ייעדר 3 שבועות

יום חמישי 29 אוקטובר 2009
אייל כהן
 תחת מעטה הספסל שאותו מחמם ריקרדו קוורסמה הפורטוגלי של אינטר, צופות גם קבוצות נוספות באדיקות בנעשה בארץ המגף. הראשונה שהרימה את הכפפה, זוהי אברטון מהליגה האנגלית, אליה עשוי לשוב כוכב הנבחרת הפורטוגלית. 

קוורסמה שכבר עשה גלות אחת באנגליה בחצי העונה שעברה, שהצטרף לצ'לסי של חוס הידיניק (כיום אנצ'לוטי), לא מוצא את מקומו בהרכב תחת שרביטו הקשוח של ז'וז'ה מוריניו בן ארצו. 

הקשר הפורטוגלי גם לא נכלל בסגל למשחק הקרוב נגד פלרמו ומוביל לדכדוך מתמשך של השחקן, שכבר מתחיל לאבד אמון במערכת שבו הוא נמצא. לא מעט קבוצות מאנגליה הביעו רצון לקטוף את קוורסמה אליהן כבר בחלון העברות הקרוב בינואר. 

אברטון, שעוברת פתיחת עונה לא כל כך פשוטה אכן מעוניינת לצרף את קוורסמה, השאלה כעת האם אינטר תחפש עוד השאלה או מכירת כרטיסו, שעלול להיות נושא יקר מאוד עבור קבוצה כמו אברטון. 

שוב חוסר מזל לארסנל: פאבינסקי ייעדר כשלושה שבועות

מסתבר שכל דבר חיובי שקורה בארסנל, תמיד הצד השלילי יופיע. הפעם החוסר מזל קרה לשוערה המחליף, לוקאס פאבינסקי שייאלץ להחלים מפציעה בירך כשלושה שבועות לאחר ששיחק במשחק הניצחון 1:2 מול ליברפול במסגרת גביע הליגה. 

השוער הפולני,  שהחל לקבל מקום בהרכב נראה מאוכזב מהתוצאה של הפציעה, מאמנו ארסן ונגר תיאר זאת בצורה הטובה ביותר: "אכזבה ענקית עבורנו". 

כעת לונגר יש דילמה איזה שוער יעמוד לצידו בדרבי הקרוב נגד טוטנהאם. ויטו מאנונה הצעיר או השוער הקבוע הספרדי, מנואל אלמונייה.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק