התפוצצנו כמו פצצה גרעינית

השוער הטוב בעולם, ג'יג'י בופון הסביר את היכולת הטובה של יובנטוס בתקופה האחרונה ולקראת ההגעה לר"ג: "אלה היכולות שלנו. אסור לנו לאבד נקודות בהמשך"

יום חמישי 29 אוקטובר 2009
אייל כהן
 איטליה התעוררה לבוקר חדש, בוקר שכולו צבוע בצבעי השחור לבן המסורתי של יובנטוס. מכבי חיפה החזירה לחיים את הקטר מטורינו, שפירק ללא בעיות 1:5 ב"משחק עונה" את סמפדוריה, שקיבלה חבטה חזקה.

לפני שהביאנקיורי ינחתו בנתב"ג, הצליח השוער מהטובים בעולם, ג'יג'י בופון לסכם את הערב הנפלא מול הסמפדורים: "האם אלו רק ניצוצות? בהחלט לא, מדובר על התפוצצות, כמו פצצה גרעינית. אנחנו מתחילים לחזור לעצמנו וככה אחנו צריכים להיראות". 

באיטליה התקשורת המקומית מהללת ומשבחת את היכולת של הגברת הזקנה, קצת משונה לאחר שלפני מספר שבועות עוד נקראו קולות לפטר את פרארה בעקבות החוסר ניצחונות, כעת בופון עושה קצת סדר ומרגיע: "זה היכולות שלנו, ואנחנו מודעים אליהם. אנחנו רוצים לנצח ולעשות את בצורה משכנעת". 

"אנחנו תמיד שיחקנו טו נגד קבוצות גדולות, אבל לפעמים הקבוצות הקטנות והמשחקים הפחות מעניינים, גורמים לשינוי. אנחנו צריכים להפסיק ולאבד נקודות, ולתת לעצמנו סיכויים לקטוף יותר נקודות".

לפני שיובנטוס תנחת ביום שני ברמת גן, היא תפגוש ביום שבת הקרוב את נאפולי במסגרת הליגה ולאחר המשחק נגד מכבי חיפה, היא תפגוש את אטלנטה בחוץ ומקווה להוציא את מלוא מספר הנקודות ב-3 המשחקים הקרובים. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק