אנצ'לוטי: בטוח שקול יישאר

המאמן האיטלקי של צ'לסי בטוח שהקשר שלו יחתום על חוזה חדש ויישאר במדים הכחולים. התקשורת הבריטית פחות בטוחה בכך

שבת 13 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
ג'ו קול, הקשר האנגלי בן ה-28, עבר פציעה קשה בברך לפני עונה וחצי והיה מחוץ למגרשים במשך עשרה חודשים. השחקן המוכשר של צ'לסי ונבחרת אנגליה, חזר למגרשים בתחילת העונה, אך מאז פתח רק בחמישה משחקים בהרכב וכבש גול אחד בלבד. 

קול, בדומה לשחקנים אחרים שעברו פציעות דומות, מתקשה עדיין להציג את אותה היכולת שאיפיינה את המשחק שלו, אך למרות עובדה זו ולמרות שהחוזה שלו בצ'לסי מסתיים בתום העונה הנוכחית, אחרי שבע שנים במועדון הפאߨ, המאמן האיטלקי שלו בטוח שהוא יאריך את חוזהו בכחולים. מצד שני, גורמים שונים בתקשורת הבריטית מדברים דווקא על מעבר של קול למועדון פאר אחר ועל כך שהוא הולך לשחק תחת אלכס פרגוסון באולד טראפורד.

אנצ'לוטי: "ג'ו קול יישאר במאה אחוז בצ'לסי. יש לו יכולת מנטלית מעולה, הוא עובד קשה באימונים והוא לא מאבד את הביטחון שלו גם אם הוא מוחלף או לא משחק. הוא שחקן חשוב עבורינו ועוד בעונה הזו הוא הולך לשחק במשחקים חשובים שלנו ולעזור לנו".

בסביבת השחקן לעומת זאת כנרא۔ הרבה פחות נחרצים מאנצ'לוטי ולפי דיווחים בתקשורת הבריטית סוכניו של קול לא עושים לרומן אברמוביץ' חיים קלים במו"מ על הארכת החוזה של קול בצ'לסי. 

השחקן עצמו מטעמים ברורים לא יכול לדבר כעת על הסוגיה אך דבר אחד בטוח - הוא מאוד רוצה לשחק ߑמדי נבחרת אנגליה במונדיאל הקרב ובא. לפי מאמן הנבחרת פאביו קאפלו, גם זה ממש לא בטוח, לפחות לפי מה שאמר האחרון לפני חודש: "ג'ו קול צריך עוד להשתפר הרבה כדי להיות בסגל שלנו לגביע העולמי".

הערב, תארח צ'לסי את ווסטהאם למߩחק ליגה בסטמפורד ברידג', אולי דווקא מול הקבוצה בה גדל והחל את הקריירה, יעשה ג'ו קול את תחילת הקאמבק שלו לעבר השורה הראשונה בכדורגל האנגלי.


תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק