היינו טובים. נשחק טוב יותר

למרות ההפסד בויטוריה, במכבי תל-אביב מרוצים מהמשחק וממהפרש המינימלי. פיני גרשון התייחס לאקס הצהוב: "יש דברים אצל אליהו שאי אפשר לעצור". אליהו החזיר: "לא ריחמתי על מכבי"

יום שישי 30 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

למרות ההפסד, יכולה מכבי תל-אביב להתעודד מההפרש המינימלי של חמש נקודות בלבד. בשבוע הבא מכבי תל-אביב תארח בהיכל נוקיה את צסק"א מוסקבה ובקבוצה מעודדים מהמשחק בויטוריה.

פיני גרשון סיכם את המשחק: "הם קבוצה של קלעים מדהימים. חששנו מכך. הם קטלניים מהשלוש. במחצית השנייה הם לא קלעו את הכמות הממוצעת וזה עזר לנו, קיבלנו יותר מדי נקודות בחצית הראשונה. דווקא כשויטוריה היו עייפים הם שמרו טוב".

גרשון התייחס גם למשחקו הפושר, בלשון המעטה, של אלן אנדרסון שתרם חמש נקודות בלבד ויצא בחמש עבירות: "כשאנדרסון לא שיחק, איידסון היה טוב יותר. דווקא בדקות שאלן היה על הפרקט קיבלנו את שתי השלשות. לאמפה היה בסדר גמור וגם בלות'נטל היה שם לתת את הנקודות".

דיוויד בלות'נטל, עלה מהספסל וצלף 4\4 מהשלוש, אמר בסיום: "אני חושב שהיינו טובים אבל זה לא הספיק. היו חסרים לנו כמה ריבאונדים. מכבי בדרך הנכונה, אנחנו יכולים לשחק יותר טוב".

אקס מכבי תל-אביב, ליאור אליהו, ערך הופעת בכורה ביורוליג במדי קבוצתו החדשה וקלע 12 נקודות, כולן במחצית הראשונה: "לא ריחמתי על מכבי". אמר ליאור אליהו בסיום המשחק והוסיף: "היה מוזר לשחק נגדם אבל ניסיתי לשים הכל בצד ואני שמח שהצלחתי ושניצחנו. אני חושב שעוד נשתפר עם הזמן, אנחנו עובדים ומתאמנים קשה".

פיני גרשון הוסיף לגבי אליהו: "פישר מכיר את ליאור ובכל זאת הוא קיבל שני דאנקים על הראש. זה ליאור ויש דברים שאי אפשר לעצור אצלו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק