אגייאר: ההחלטה בחודש מרץ

בחודש מרץ 2010 יחליט גומא אגייאר אם הוא נשאר או עוזב את בית"ר ירושלים. יצחק שום לא תרגל את ההרכב לקראת הפועל חיפה, עידן ורד ייבדק

יום שישי 30 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

פרשת ארקדי גאיידמק מכניסה מחדש את המערכת בבית"ר ירושלים לאי וודאות, כשנכון לעכשיו הבעלות היא של גאיידמק שאינו יכול לעשות שום צעד בגלל עיקולים על המועדון ועל זכויות הניהול. 

מתברר שהפרשה מכניסה ללחץ יותר מכולם את גומא אגייאר. הכותרות של השבועות האחרונים בנושא מעצרו בארה"ב והוידאו המגוכח שהועלה בכותרות האתרים בנושא המפגש שלו עם השוטרים האמריקנים, מביאים את אגייאר ללחץ, כשפרקליטיו מבהירים לו שיהיה קשה למצוא סוגייה משפטית שתעביר אליו את בית"ר ירושלים לניהול עצמי

גורם בבית"ר ירושלים המקורב לאגייאר סיפר ל- telesport: "בחודש מרץ 2010, לפי החוזה שנחתם בין גאידמק לאגייא, אמורה הבעלות לעבור לאגאייר. הסכום של 4 וחצי מיליון הדולרים שהוכנסו בקיץ לקופת ביתר ירושלים על ידי אגייאר כספונסר, הם שאמורים להיות ולהפוך לדמי הרכישה".

"בבדיקות שנעשו על ידי היועצים המשפטיים של אגייאר, נכון לעכשיו לא יימצא עד חודש מרץ פתרון ובקבוצה חוששים שאגאייר יחליט לוותר ולדרוש את כספו, כפי שהחוזה מתחייב, בחזרה. הפירוש הוא אחד, שכל נושא בית"ר ירושלים, שהיה אמור לעבור בקיץ לבית המשפט, יגיע לשם מחדש, והקבוצה תועבר לפירוק ולכונס נכסים. אתם יודעים שאגייאר הוא יותר לא צפוי ויותר מבורדק בחשיבה מגאיידמק". 

מחר יש גם משחק נגד הפועל חיפה בטדי, אחרי הביקורת הנוקבת שספגה הקבוצה על היכולת החלשה בהפסד למכבי חיפה 2:1. במועדון חוששים שמזג האוויר הסוער והגשום בבירה יימשך, ואוהדים רבים יישארו בבית. 

המאמן יצחק שום לא תרגל את ההרכב כמנהגו, וישנה אי וודאות לנוכח האפשרות שיבצע מספר שינויים גדול בהרכב. ג'וניור ויסה, שפתח בחיפה, יירד לספסל. עידן ורד, הסובל מפגיעה בכתפו, יעבור רק מחר מבחן כשירות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק