הדרבי חשוב יותר מרפיד

בהפועל ת"א העבירו מסר חד לשחקנים: הדרבי ביום ראשון, חשוב יותר מהמשחק נגד רפיד וינה בחמישי. אביחי ידין ינסה להתאמן מחר, מנטאשווילי מרשים באימונים

יום שישי 30 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
בהפועל ת"א יודעים שניצחון מחר (שבת) של מכבי חיפה על מכבי נתניה בקרית אליעזר, יכניס ללחץ את הקבוצה, ערב הדרבי נגד מכבי ת"א.

הפועל, שתשחק ביום חמישי בוינה נגד רפיד במסגרת הליגה האירופית, עושה הכל כדי להפריד בין הדרבי למשחק בוינה.

הצוות המקצועי בראשות אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס, מעביר מסרים ברורים לשחקנים, שעליהם להיות מרוכזים אך ורק בדרבי נגד הצהובים.

שחקן בהפועל ת"א: "גוטמן מתנהג כמקצוען, הוא אינו מזכיר כלל את רפיד וינה. כולם בהפועל ת"א מבהירים לנו כי הדרבי הוא הקצפת של כל העונה. אנחנו מרגישים שהאוהדים רוצים שניתן להם מתנת שליש ראשון את הניצחון על מכבי ת"א. השחקנים היו רוצים שהדרבי יהיה כבר מחר בבוקר".

הפועל ת"א שבאה כפייבוריטית למשחק, מאמינה בכוחה לנצח, אבל אינה מקלה ראש במכבי. אלי גוטמן נערך לעובדה שמכבי ת"א תשחק סגור יותר ותוסיף את ליאור ז'אן כבלם שלישי, לצידם של איגור טומאסיץ' ורונלד ראלדס.

אביחי ידין שסובל מפגיעה בברך, קיבל טיפולים וינסה להתאמן מחר. ידין אינו כשיר במאת האחוזים ויתכן שהגיאורגי זורב מנטשווילי שמצטיין באימונים, יקבל את חולצת ההרכב לצידו של ביבראס נאתכו בקישור.

גוטמן יחליט רק בתום האימון מחר, אם לכלול את שי אבוטבול ומיכאל זנדברג בסגל. השניים כשירים מבחינה בריאותית ומקצועית וההחלטה היא של גוטמן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק