הישראלים ינסו לעלות שלב

שחר פאר פוגשת את טו האמריקנית באליפות אוסטרליה הפתוחה בסיבוב השני, סלע ינסה להמשיך להדהים במפגש עם סאפין המצויין, אובזילר תפתח מול זבונרבה

יום שלישי 16 ינואר 2007
אורן קורנפלד

אחרי דחיות רבות באליפות אוסטרליה הפתוחה בעקבות מזג האוויר הלוהט, הלילה ייערכו משחקי הסיבוב הראשון שטרם נערכו ומשחקי הסיבוב השני.

הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר תנסה לדלג לשלב השלישי בטורניר היחידות. הלילה היא תתמודד מול מיילן טו האמריקנית המדורגת 88 בעולם. השתיים נפגשו כבר פעמיים ב-2005, כאשר פאר ניצחה בשני המקרים בטורניר אוקלנד ובטורניר ווימבלדון.

גם דודי סלע ישחק הלילה כשהוא יפגוש בסיבוב השני את מראט סאפין. סאפין המדורג 26 בטורניר ו-27 בעולם זכה באליפות אוסטרליה הפתוחה בשנת 2005 והוא בהחלט פייבוריט לעלות לשלב הבא. המנצח בהתמודדות עשוי לפגוש את אנדי רודיק האמריקאי שיתמודד מול מארק גיקואל.

ציפי אובזילר, שמשחקה נדחה בשל מזג האוויר הלוהט במלבורן, תפתח את הופעותיה בטורניר מול ורה זבונרבה, זוגתו של אנדי רם בזוגות המעורבים. הרוסייה מדורגת 22 בטורניר (ו-24 בעולם).

בזוגות: הגרלה נוחה לאנדיוני

לאחר שטורניר היחידים יצא לדרך, גם טורנירי הזוגות באליפות אוסטרליה הפתוחה יחלו. הלילה תפגוש אנה סמשנובה עם בת זוגתה האסטונית את אנה לנה גרונפלד הגרמניה ומגאן שאוגנסי האמריקאית המדורגות במקום השביעי בטורניר.

שחר פאר שלא שיחקה בסידני בטורניר הזוגות תחזור לשתף פעולה עם מריון ברטולי הצרפתייה. השתיים מדורגות במקום ה-11 בטורניר ויפגשו מחר בסיבוב הראשון את טטיאנה גרבין ורוברטה וינצ'י האמריקאיות.

הצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך המדורג שביעי בטורניר הוגרל להתמודד מול תומאס יוהאנסון השבדי וירקו ניימינן הפיני. יוהאנסון מדורג 139 בזוגות (ו-72 ביחידים) ואילו ניימינן 58 בזוגות (ו-18 ביחידים). בכל מקרה, המשחק לא יתקיים הלילה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק