שני אוהדים, טירוף מוחלט

לקראת הדרבי הגדול של תל אביב שני האוהדים השרופים של התל אביביות בעימות מיוחד. אורי משיח : "השחקנים צריכים לתת את משחק החיים שלהם". גל סוקלובסקי: "נמני לא יכול להצליח השנה"

יום ראשון 01 נובמבר 2009
אורי משיח וגל סוקולובסקי
 לשחק כיחידה אחת/אורי משיח

חיכיני חיכינו והנה הגיע הדרבי. אנחנו במכבי מרימים ראש ויודעים שבמשחק אחד הכול אפשרי, במיוחד בדרבי.

אנחנו צריכים לשחק עם כל הלב ולא לעשות חשבון להפועל. מכבי צריכים לעלות חזק, לגשר על הפערים המקצועיים עם הרבה נשמה. שכל שחקן ייתן קצת יותר ממאה אחוז, ושישחקו כיחידה אחת. מבחינתי שיהיה אחד אפס קטן. העיקר שיהיה שלוש נקודות.

לגבי אבי נמני, הוא לא מנצח או מפסיד, זו קבוצה שלמה שמשחקת. השחקנים יודעים שהקהל של מכבי נמצא מאחוריהם, וכל הקהל הצהוב, בבית ובמגרש, יעמוד וייתן גב. השנה התחלנו דרך - מהבעלים ועד אחרון האוהדים -  הבנו שכדי להחזיר את הימים היפים צריך הרבה אהבה וסבלנות. קיבלנו השראה מבעל הבית גולדהאר שאמר לאוהדים שהוא לוקח בחשבון שבדרך יהיו הרבה קשיים והוא רוצה סבלנות מאיתנו. הוא רוצה להראות לשחקנים שיש להם פה אבא. הוא אמר שצריך לחבק את השחקנים האלה ולבנות את הכול מהתחלה, להחזיר את כל הערכים שאבדו.

ספציפית לגבי הדרבי הערב, המטרה היא שהשחקנים ישחקו אחד בשביל השני, ואנחנו ניתן להם חיבוק ואהבה. כולם צריכים להתגייס למשימה להחזיר את מכבי להיות הישגית, לנצח בדרבי, לחזור לצמרת ולקחת אליפויות. בשביל זה צריך סבלנות ואהבה.

אז הערב כל תוצאה יכולה להיות, אבל אנחנו רוצים לשחק מהלב. שהשחקנים יתפוצצו על המגרש, ייתנו את משחק החיים שלהם ויפתיעו את כולם.

שלכם, אורי משיח

לנצל את המומנטום/גל סוקלובסקי

בוקר טוב חברים וחברות, הערב יש דרבי תל אביבי, והעיר כולה צהלה ושמחה.

לא זוכר הרבה שנים כזה טירוף של כרטיסים לפני דרבי. זהו אחד הדרבים הראשונים והבודדים שבהם כל הכרטיסים נחטפו בפחות מיממה. וזה אומר המון - הדרבי הוא פשוט ההצגה הכי טובה בעיר. נקודה.

לגבי התוצאה, אני חושב שהכול פתוח. אבל כל התנאים מלמדים שיהיה משחק טוב. מזג אוויר טוב, הקבוצות יחסית בחלק העליון. לדעתי, הפועל חייבת לנצל את המומנטום שלה בשביל לצמצם את הפער ממכבי חיפה. אני לא מפחד ממכבי תל אביב, אבל כן מפחד מעין הרע, ולכן לא אתנבא על התוצאה.

אבי נמני  לא יכול להצליח השנה, כי מכבי לא יכולה להיות השפן ניסיון שלו בליגת העל. זה כמו משה סיני והפועל. כוכב עבר נערץ שבא לאמן את הקבוצה שלו וכשל. בעתיד נמני יוכל לאמן את מכבי, אבל כמו קלינגר שהלך קודם כל לבאר שבע לשלוש שנים, כך גם הוא צריך לעשות. אגב, עם מוטי איוניר מכבי יכולים להצליח.

אגב, ברור שהדרבי יותר חשוב לנו מרפיד וינה. הוא הכי חשוב בעולם.

שלכם, גל סוקלובסקי


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק