טועמה כבש. ניצחון לקלינגר

יוון: סלים טועמה כבש בתיקו 2:2 בין לאריסה לאריס סלוניקי. אבוחצירא שותף 90 דקות. קפריסין: קלינגר ולימאסול ניצחו את פארלימני. טורקיה: תיקו לבלילי, שלא שותף

שבת 31 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
תקופה טובה עוברת על הליגיונרים הישראלים בליגה היוונית. סלים טועמה (86 דקות) ושמעון אבוחצירא (90 דקות) שחקני לאריסה נפרדו בתיקו 2:2 נגד אריס סלוניקי בחוץ. 

סלים טועמה הצליח להרשים היום את מאמנו, כאשר הצליח לכבוש שער בדקה ה-27, כאשר קבוצתו הייתה במצב 1:1 והעלה את לאריסה ל-1:2. היתרון שהישראלי קבע נשמע רק 8 דקות, עד שסרג'יו קוקה איזן את התוצאה (33). הבעיות של לאריסה נמשכו בתוספת הזמן של המחצית, כאשר דה ניגריה הורחק.

התיקו של לאריסה בבית מציב את הקבוצה במקום ה-10 בטבלה (זמנית) עם 10 נקודות באמתחתא.

עוד נציג ישראלי בחו"ל, זהו ניר קלינגר, מאמנה הראשי של א.א.ל לימאסול, שהשיגה ניצחון ביתי 1:2 נגד קבוצתו לשעבר של הישראלי, פארלימני

השערים הגיעו רק במחצית השנייה, כאשר בדקה ה-56 הצצליח גומניוס לקבוע 0:1 מפתיע לפארלימני. למרות הפיגור, לימאסול חזרה תוך 7 דקות כאשר ג'וניור השווה. חמש דקות לקראת הסיום הצליח קאקולאניס לקבוע מהפך וניצחון חשוב. 

בעקבות הניצחון מדורגת א.א.ל לימאסול במקום הרביעי בטבלה עם 13 נק', זמנית עד מחר וביום שני שיושלם המחזור באי השכן.

ואילו בליגה הטורקית, פיני בלילי לא היה שותף בתיקו 1:1 של אנטליהספור נגד בורסאסופר. פאקומה כבש ראשון לזכות המארחת מאנטליה בדקה ה-25, אולם במחצית השנייה הצליח ארגיץ' (71) לאזן. בתוספת הזמן הורחק זנגין בשורות המארחים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק